utorok - 19. marca, 2024
HK Martin, V zápase plného zvratov sa z víťazstva tešila Trnava. Stav série je opäť vyrovnaný

V štvrtom zápase štvrťfinálovej série SHL Martin nestačil na hostí z Trnavy. Po dvoch tretinách síce Martinčania viedli 3:2, no v tretej tretiny nastal obrat zo strany trnavských Gladiátorov, ktorým sa podarilo nastrieľať 3 góly zatiaľ, čo brankár Hollý zavrel roletu a v záverečnej časti zápasu už ani raz neinkasoval.

Stav štvrťfinálovej série je 2:2 na zápasy a aktuálne oba tímy čaká zaslúžený čas pre regeneráciu a načerpanie ďalších síl. Najbližší zápas je na programe 22. marca v Trnave.

HK VITAR MARTIN – HK GLADIATORS TRNAVA 3:5 (1:2, 2:0, 0:3)

Góly: 19. Lahtinen (Petran, Vorobyev), 29. Paulíny (Ďurina, Semaňák), 36. Stanček (Lahtinen) – 4. Jurák (Holovič, Galimov), 20. Miklík (Jurák, Holovič), 43. Galimov (Holovič), 52. Miklík (Antonov, Kupka), 60. Kukumberg (Jurák)

Zhodnotenie zápasu:

Vyjadrenia trénerov a hráčov poskytla Oľga Roháľová

MHA Martin, Martinčania v štvrťfinále nestačili na Bardejov. Pre MHA Martin je sezóna na konci

V sobotu, 2. marca  sa konal v poradí tretí štvorfinálový zápas 2. SHL medzi MHA …