štvrtok - 25. apríla, 2024
HK Martin, V zápase s Breznom si Martin splnil úlohu favorita

V zápase s Breznom si Martin splnil úlohu favorita

Na stretnutie 10. kola Slovenskej hokejovej ligy pricestoval do Martina hosťujúci tím z Brezna, ktorému sa v posledných zápasoch príliš nedarilo. Martinčania sa zas vracali domov z Považia s cennými tromi bodmi a po poslednej prehre doma so Žiarom si chceli pred fanúšikmi napraviť renomé.

Úvod zápasu vyšiel lepšie martinskému tímu, keď už po prvej minúte sa gólovo presadil Juščák. Do konca prvej tretiny padol ešte jeden gól. Tentokrát však bodovali hostia a do druhého dejstva sme šli za nerozhodného stavu. V druhej tretine sa Martinčanom podarilo dostať do vedenia v 28. minúte gólom v presilovke a neskôr ďalšími dvomi gólmi svoj náskok navýšili skóre na 4:1. V poslednom dejstve sa už nič zásadne neudialo a tak Martin domácom ľade potvrdil papierové predpoklady.