utorok - 23. júla, 2024
, Veselá environmentálna rozprávka: Na zemi dobre mi

Veselá environmentálna rozprávka: Na zemi dobre mi

V nedeľu 8. januára pozývame všetky deti na zábavnú sci-fi rozprávku s environmentálnym posolstvom do Mestskej scény v Martine o 16:00. Divadlo na Hojdačke vás poteší bábkovo-činoherným predstavením s pesničkami a primeranou dávkou interaktivity s názvom Na zemi dobre mi.

…vesmírna loď z ďalekej planéty má problém… Mayday, mayday… Havaruje priamo do lesa… No, do lesa.. Na skládku medzi stromami, kde kedysi les býval. Podarí sa našim vesmírnym kamošom pomôcť zvieratkám v lese a opraviť loď na návrat domov?

Sci-fi je v divadle ojedinelý žáner, ktorý však ponúka pohľad z vonka na človeka a jeho správanie k našej planéte. Chceme, aby aj deti našich detí dýchali čistý vzduch a zažili prírodu aspoň tak ako my. Z lásky k Zemi sme do predstavenia zapracovali tému triedenia odpadov. Diváci rovno na javisku pomôžu našim kamošom roztriediť papier, plasty a sklo do správnych košov.

Predstavenie trvá 45 minút a je vhodné pre žiakov materských škôl a pre prvý stupeň ZŠ. Vstupné je 3e. Viac informácií nájdete na stránke mestskascena.sk.

zdroj: divadlonahojdacke.sk, mestskascena.sk

foto: zdroj

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

uc sa v muzeu, Uč sa v múzeu! Objavujte tradičné remeslá počas prázdnin

Uč sa v múzeu! Objavujte tradičné remeslá počas prázdnin

Na nové vedomosti nemusíte čakať, kým sa začne škola. Letné prázdniny a začiatok školského roka môžete …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *