piatok - 14. júna, 2024
Jazero, Víno, ranč, Cadillac. Aj to je „nový“ Ďurica

Víno, ranč, Cadillac. Aj to je „nový“ Ďurica

Adam Ďurica predstavuje svoj nový singel Jazero, ktorému sa ušiel naozaj vydarený videoklip. Už z prvých tónov skladby možno povedať, že Adam posúva svoju tvorbu do trochu inej polohy. Umelec aj jeho hudba jednoznačne pôsobia mužnejšie a vyzretejšie.

Jazero je prvou ochutnávkou z pripravovaného albumu, na ktorom Adam posledné mesiace intenzívne pracuje  a chcel by ho vydať ešte tento rok. Romantické vyznania, či ódy na lásku, na ktoré ste boli zvyknutí, by ste v tejto piesni hľadali márne. Adam svoju vytúženú berie k jazeru, kde ich príbeh pokračuje s pohárom vína.

„V prvom rade chcem povedať že som veľmi spokojný s tým, čo som doteraz vytvoril a za svojimi piesňami si stopercentne stojím. Ale tak, ako každý človek, aj ja sa chcem niekam posúvať a ďalej vyvíjať. S tým súvisí aj moja nová tvorba, ktorú najlepšie reprezentuje nová skladba Jazero, v ktorej mám aj nový image nadväzujúci na to, kde sa momentálne nachádzam a akú hudbu robím.“

Hudba k piesni Jazero sa zrodila v Adamovej hlave. Melódiu aj tentokrát otextoval Vlado Krausz. Hudobnú produkciu a konečný aranžmán má na svedomí Matej Turcer. Videoklip vznikol pod taktovkou Ondřeja Urbanca, s ktorým už Adam pracoval na viacerých svojich klipoch a aj teraz bol pre neho jasnou voľbou.

Videoklip k piesni sa nakrúcal v malebnom prostredí plzenského kraja. V krásnom prostredí prebúdzajúcej sa prírody, nechýbal priestranný ranč s dreveným zrubom, západ slnka nad jazerom, ušľachtilé kone, pes či iné zvery, ktoré umocňujú celkovú atmosféru príbehu. Herci boli poobliekaní v kovbojskom štýle. Na svoje si prídu aj milovníci veteránov na kolesách, pretože v klipe sa niekoľkokrát objaví bledomodrý Cadillac Eldorado.

„Nálada na nakrúcaní Jazera bola perfektná, pretože išlo o veľmi dobre zohraný štáb, ktorý má vždy všetko dokonalo pripravené a ja do nich vkladám 100% dôveru. Vďaka tomu som sa na pľaci cítil uvoľnene. Spolu s hercami, ktorí si v klipe zahrali, sme boli super partia a zabávali sme sa počas celého nakrúcania. Príbeh sa odohráva v okolí Plzne na krásnom ranči na okraji lesa. Bol tam neskutočný pokoj a krásne prostredie s úžasnou atmosférou. Z tohto dňa som si odniesol úplne nový zážitok, aký som doteraz na nakrúcaní nikdy nezažil. Verím, že sa nám práve tento môj pocit podarilo preniesť aj do videoklipu.“

V klipe si okrem Adama zahrali dve krásne herečky – červenovlasá Zuzana Velichová, brunetka Barbora Mottlová a usmievavý sympaťak Michal Suchomel. Záver videa sa končí veľmi netradične. Ak ste sa však tešili na Adamove pikantné scény, musíme vás sklamať: On sám sa milostného trojuholníka nezúčastnil, pretože v klipe stvárnil rolu rozprávača príbehu.

Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *