utorok - 27. februára, 2024
, Založte si sídlo firmy, ktoré zvýši vaše príjmy

Založte si sídlo firmy, ktoré zvýši vaše príjmy

Ak sa chystáte podnikať, mali by ste splniť niekoľko dôležitých požiadaviek, ktoré stanovuje zákon, obchodný register a ostatné predpisy a nariadenia. Nie je to jednoduché, ale pokiaľ máte po ruke výhodné a rýchlejšie postupy, môžete sa z vyšších ziskov tešiť už oveľa skôr. Treba vedieť, ako na to. My vám to ukážeme.

Na internete nájdete naozaj všetko

Aj dobré rady, ktoré vám môžu vaše zakladanie spoločnosti zjednodušiť. K založeniu spoločnosti potrebujete kapitál, hneď po tom, ako si vyberiete správnu formu spoločnosti, v ktorej využijete aj  výkon lacných cartridgov.

Dobré miesto na podnikanie

V našich podmienkach sú najžiadanejšie dva typy spoločností. Je to živnosť alebo s.r.o., pričom tá druhá možnosť je v mnohých prípadoch oveľa efektívnejšia. Ak budete mať teda potrebný kapitál, alebo väčší počet spoločníkov, s ktorým si ho rozdelíte, môžete sa pustiť do zakladania. Kameňom úrazu je ale miesto podnikania. Nie všetci disponujú vhodnými priestormi, a preto musia hľadať prenájom iných kancelárskych priestorov, ktoré v skutočnosti ani nevyužijú. Tu by vám mohla pomôcť možnosť založenia sídla spoločnosti s výhodnou lokalitou.

Virtuálna kancelária

Sídlo spoločnosti je vlastne forma prenajatej kancelárie na konkrétnej adrese, ktorá je z pohľadu vašich budúcich klientov asi najvýhodnejšia. Prenájom sa ale nedá s tým klasickým ani porovnať. Prinajmenšom nie z pohľadu ceny. Je to o niekoľko stoviek lacnejšie, ale o tom sa samozrejme presvedčíte aj sami. Na internete vám tieto služby ponúka veľa spoločností. V tej našej ponuke sa nemusíte báť ani toho, že vaša pošta nebude v prípade potreby poistená kvalitnými kuriérskymi obálkami. Rozsah ponúkaných služieb je tu naozaj široký, takže všetky zbytočné obavy môžete zahodiť.

Na požiadanie bude vybavovaná nie len vaša pošta, ale aj administratíva a dokonca telefonické hovory. V cene od 11 € do 26 € za mesiac si môžete prenajať všetky a mnohé iné služby veľmi jednoducho a rýchlo. Ak nechcete na podnikanie využívať svoju súkromnú adresu, je tu vaše sídlo firmy.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Dovoz z Číny, Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Ako využiť výhody dovozu tovaru z Číny v prospech rozvoja vášho podnikania

Dovoz tovaru z Číny môže byť a pre mnohé podniky dnes aj je veľmi atraktívnou …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *