sobota - 20. júla, 2024
, Žilinské vianočné trhy s chuťou Primátorského punču

Žilinské vianočné trhy s chuťou Primátorského punču

Vianočné trhy v Žiline budú tradične prebiehať na Mariánskom námestí a na Námestí Andreja Hlinku od utorka 1. decembra do 23. decembra 2015. Súčasťou bude aj Primátorský punč, ktorý sa bude podávať na tohtoročných vianočných trhoch na Mariánskom námestí. Cena punču je dobrovoľná a výťažok z tejto akcie bude venovaný detským jasliam.

Mesto Žilina pokračuje v tradícii a aj tento rok si pre Žilinčanov a návštevníkov mesta pripravilo Vianočné trhy, ktoré budú prebiehať na Mariánskom námestí a na Námestí Andreja Hlinku od utorka 1. decembra do stredy 23. decembra 2015. Predajcovia občerstvenia majú možnosť predĺžiť predaj až do 3. januára 2016. Pripravené sú stánky s občerstvením, vianočnou tematikou a umelé klzisko. Jedenásť stánkov s občerstvením bolo vybraných na základe elektronickej aukcie v októbri 2015, ktorej sa zúčastnilo 22 záujemcov. Mestu Žilina tak pribudlo do mestskej kasy za prenájom stánkov 122 244 eur.

Na vianočných trhoch sa predstaví charitatívna akcia – Primátorský punč. Cena punču bude dobrovoľná a výťažok bude venovaný Detským jasliam na Veľkej Okružnej 82 v Žiline. Punč sa bude podávať od 20. do 23. decembra. primátorom mesta a predstaviteľmi Mestského úradu v Žiline.

Autor: Pavol Čorba/hovorca mesta Žilina
Foto: Mesto Žilina

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *