štvrtok - 18. apríla, 2024
, Žilinskí hokejisti dostali ultimátum, môžu prísť o polovicu platu

Žilinskí hokejisti dostali ultimátum, môžu prísť o polovicu platu

Hokejovej Žiline sa v poslednom období vôbec nedarí. Žlto-zeleným to škrípe v útoku aj v obrane, Vlci strácajú body a za čelom ligy výrazne zaostávajú.  Vedenie klubu reaguje na situáciu.

Počas uplynulého konca týždňa klub spod Dubňa najprv podľahol súperovi zo Zvolena 0:3 a následne prehral na ľade poslednej Detvy 1:4. Hrozivé skóre 1:7 a nula bodov na konte boli poslednou kvapkou trpezlivosti klubového vedenia.

Žilinčanom patrí momentálne v tabuľke slovenskej Tipsport ligy siedma priečka, na šiesty Poprad strácajú priepastných osemnásť bodov, na ôsme Nové Zámky majú deväťbodový náskok.  Športový riaditeľ MsHK Imre Valášek pre oficiálnu stránku klubu uviedol, že tento týždeň niektorí hráči mužstvo opustia natrvalo a niektorí zameria na hosťovanie.

Vedenie taktiež stanovilo hráčom ultimátum, na základe ktorého musia zo šiestich januárových zápasov získať minimálne desať bodov, inak budú celému kádru krátené mzdy až do výšky päťdesiatich percent. Valášek taktiež pre klubový web prehlásil, že Žilina má potenciál, v praxi ho nedosahuje, pričom hlavným cieľom Vlkov je v pokoji sa pripraviť na vyraďovacie boje a priniesť fanúšikom veľa hokejovej radosti.

Autor: Jakub Vaverka

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Modré hory akustik, Barmuseum: Modré hory akustik

Barmuseum: Modré hory akustik

Projekt festHUDOBNE pokračuje a druhou skupinou, ktorú si pre vás pripravili v Barmuseu, sú nezameniteľný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *