piatok - 19. apríla, 2024
, ŽSR zrealizujú opravu železničného priecestia v úseku Príbovce – Rakovo

ŽSR zrealizujú opravu železničného priecestia v úseku Príbovce – Rakovo

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) zrealizujú v 45. týždni opravu železničného priecestia v úseku trate Príbovce – Rakovo. Účastníci cestnej premávky budú priecestie obchádzať po vyznačených trasách. Cestujúcich železničnou dopravou práce neovplyvnia a uskutočnia sa bez potreby náhradnej dopravy.

 Výlukové práce budú realizované 8. – 9.11.2016 v čase od 7:30 hod. do 15:00 hod. a 10.11.2016 v čase od 7:30 hod. do 12:00 hod. a od 12:10 hod. do 16:30 hod.

Počas prvých dvoch dní výluky sa striedavo na prvej a druhej koľaji zdemontuje stará priecestná konštrukcia, zdemontuje sa železničný zvršok na priecestí, odbagrované bude staré štrkové lôžko a zriadené nové. Následne budú zmontované koľajové polia na jednej aj druhej koľaji a zmontovaná nová priecestná konštrukcia z užitého a zregenerovaného gumokovu. Práce zrealizujú zamestnanci ŽSR.

ŽSR prosia cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku rekonštrukčných prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hlásení staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Zdroj: ŽSR, foto: vlaky.net

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Modré hory akustik, Barmuseum: Modré hory akustik

Barmuseum: Modré hory akustik

Projekt festHUDOBNE pokračuje a druhou skupinou, ktorú si pre vás pripravili v Barmuseu, sú nezameniteľný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *