pondelok - 18. február, 2019
Home / Aktuálne / Team Revival Martin oslavuje 5. narodeniny

Team Revival Martin oslavuje 5. narodeniny

Skupina Team Revival Martin oslavuje už svoje piate narodeniny. Na túto počesť usporiadajú jej členovia koncert, a to už 27. augusta o 20:00 hodine v priestoroch Kultúrneho domu v Turčianskej Štiavničke.

Už je to päť rokov čo sa zrodil nápad vytvoriť kapelu, ktorá bude hrať známe piesne od ešte známejšej kapely Team. A tak vznikol Team Revival Martin. Počas jeho pôsobenia sa v kapele vystriedalo viacero hudobníkov, ale nijako sa to neodzrkadlilo na ich výkone. O tom, že táto kapela je známa a aj obľúbená nie len v Turci, ale aj v ostatných kútoch Slovenka či Česka svedčí aj séria koncertov absolvovaných v týchto dvoch krajinách. Dokonca si zahrali aj na niektorých letných festivaloch ako aj v kluboch. Ohlasy na ich koncerty sú pozitívne čo ich motivuje k ďalším vystúpeniam. A tak sa rozhodli na svoju päťročnicu usporiadať koncert vo svojej domovskej obci v Turčianskej Štiavničke dňa  27. augusta 2016 v Kultúrnom dome so začiatkom o 20:00 hod. Ak aj vy patríte k ich fanúšikom, alebo máte blízko k slovenskému rocku, určite si nenechajte ujsť tento koncert.

Foto: teamrevivalmartin.sk plagat-large

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Tipsport liga: Žilina podľahla v 52. kole Nitre

V 52. kole hokejovej Tipsport ligy (TL) hráči MsHK DOXXbet Žilina prehrali s Nitrou 1:3. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *