nedeľa - 14. júla, 2024
, 25 tuningových áut, pät motoriek a stovka ľudí… Aj to sa nájde v klipe k novému singlu od Drozďa & Demexa

25 tuningových áut, pät motoriek a stovka ľudí… Aj to sa nájde v klipe k novému singlu od Drozďa & Demexa

Drozďo & Demex – synonymum pre cieľavedomosť a pracovitosť vo svete dídžejingu a elektronickej tanečnej hudby. Sympatická dvojica z Martina, ktorá svojou hudobnou produkciou patrí medzi špičku elektronickej tanečnej hudobnej scény na Slovensku.

Ich videoklipy „Police“, „All Night“, „It’s You“ a ďaľšie, majú na Youtube niekoľko stotisíc pozretí, čo vyústilo k tomu, aby prostredníctvom hudobného vydavateľstva Bryndák Records odštartovali svoju medzinárodnú kariéru. V priebehu krátkeho času bude ich nový titul „I Need You“, predstavený stovkám hudobných vydavateľstiev naprieč celým svetom a na piatich kontinentoch. Celá skladba „I Need You“ bola vyprodukovaná v štúdiu Drozďa & Demexa a oni sa taktiež postarali aj o mix a master skladby.

Skladbu dolaďovali Drozďo & Demex viac ako pol roka, a za ten čas vyskúšali niekoľko slovenských a zahraničných vokálov a nakoniec sa rozhodli pre vokál od zahraničnej speváčky. Tak ako sme si u Drozďa & Demexa zvykli, že k skladbám vytvárajú aj zaujímavé videoklipy, tak aj teraz je súčasťou ich novej skladby „I Need You“, zaujímavý videoklip, ktorého scenár pripravili Drozďo & Demex v spolupráci so spoločnosťou Laura Production.

A na záver ešte niekoľko zaujímavostí z natáčania videoklipu „I Need You“. Autá do videoklipu zabezpečil odborník na tuning áut pán Ján Pastyrnák. Zaujímavou osobnosťou, ktorá účinkuje vo videoklipe je Tomy Sten Kolarik, majster Slovenska v shuffle tanci. Príprava videoklipu trvala cca 2 týždne, vo videoklipe účinkuje cca 100 ľudí, bolo použitých cca 25 tuningových áut a 5 motoriek, nakrúcalo sa dva dni, jeden deň v Martine v bývalom areáli ZŤS, kde sa niekedy vyrábali tanky a druhý deň na letisku v Košťanoch nad Turcom.

Zdroj: Katarína Vargová

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Peter Juhas, Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v speváckej súťaži Hlas Česko-Slovenska, zverejnil nový videoklip Len s tebou, …