sobota - 11. mája, 2024
MHA Martin, MHA Martin začal sezónu v 2. hokejovej lige úspešne. Partizánskemu uštedril debakel

V úvodnom kole 2. hokejovej ligy medzi MHA Martin a HK Iskra Partizánske sa zápas od začiatku vyvíjal pomerne jednoznačne v prospech domácich, kedy už po prvej 20-minútovke vyhrávali  3:0.  V druhej tretine sa Partizánske snažilo o návrat o do stretnutia vďaka kontaktnému gólu v 33. minúte, no Martinčania ich  snahu „zmazali“ už o päť minút neskôr štvrtým gólom. Tretia tretina už mala od drámy poriadne ďaleko a skončila celkom jednoznačne 5:1 v prospech Martinčanov.

MHA Martin – HK ISKRA Partizánske 9:2 (3:0, 1:1, 5:1)