štvrtok - 25. júla, 2024
, Aj v Martine sa Zuzka Smatanová „zahrá“ s fanúšikmi. Kde asi schová lístky na svoj tunajší koncert?

Aj v Martine sa Zuzka Smatanová „zahrá“ s fanúšikmi. Kde asi schová lístky na svoj tunajší koncert?

Zuzka Smatanová má stále zmysel pre hravosť! Pred spustením turné pripravila originálnu súťaž pre fanúšikov. Aj v Martine sa môžu zapojiť do súťaže, kde sú výhrou lístky na jej tunajší koncert v rámci „Echo tour“.

Nájdete tubu s lístkami?

Ak sledujete jej profil na sociálnych sieťach, možno už poznáte indície a viete, kde hľadať! Zuzkin koncert určite bude stáť za to! Veď jej nový dvojalbum, na ktorý sme si riadne dlho počkali, žne obrovské úspechy.  A na turné bude spievať najmä nové pesničky. Ale nebojte sa, nebudú chýbať ani jej najznámejšie hity! V našom meste Zuzana Smatanová vystúpi v rámci Echo tour už 13. novembra. Súťaž pre fanúšikov vymyslela Zuzka veľmi spontánne. Verí, že pri čakaní na jej koncert si užijú trochu zábavy.

„Som hravý človek a chcela som pre fanúšikov vymyslieť niečo milé, do čoho by sa zapojili. Takisto som človek, ktorý stále niečo a rád hľadá. Tak som si povedala, že pripravím súťaž, ktorá mojim fanúšikom zároveň sprostredkuje lístky. Vymyslela som si teda tieto tuby a skrývanie v mestách,“ vysvetlila Zuzana Smatanová.

Čo zaznie na koncerte?

Za predaj albumu „Echo“ už Zuzka dostala dvojplatinu, napriek tomu, že je v predaji ešte len krátko! „Veľmi si vážim túto odozvu. Zároveň sa teším, že ešte stále existujú ľudia ako ja, ktorí idú do obchodu a kúpia si klasické CDčko. To, že sme dosiahli platinu je pre mňa úžasná správa,“ dodala dojatá Zuzana Smatanová.

A na čo sa môžeme tešiť na martinskom koncerte? „Budem hrať predovšetkým skladby z nového CD a keďže je to dvojalbum, je ich tam naozaj dosť. Ale zaspievam, samozrejme, aj staršie hity. Veľmi sa na toto turné teším, pretože naň pripravujem špeciálny playlist a program. Nielen audio, ale aj vizuálny. Už teraz chystám rôzne projekcie. Bude toho veľmi veľa, ale keďže idem na turné po piatich rokoch, musí byť naozaj top. Veľmi sa na to teším, “ uzavrela Zuzana Smatanová.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …