pondelok - 25. septembra, 2023
, Ako znie skladba pre mimozemskú bytosť? Vypočujte si singel Igora Kmeťa „Alien“

Ako znie skladba pre mimozemskú bytosť? Vypočujte si singel Igora Kmeťa „Alien“

Igor Kmeťo mladší stretol mimozemšťanku! Teda tak sa mu aspoň javila žena, pre ktorú zložil skladbu „Alien“. Aj keď Igor naozaj verí na mimozemskú energiu, ktorá ovplyvňuje naše životy, pieseň je o láske.

S kým cvičil angličtinu?

Podľa neho je totiž celý vesmír práve o tomto ušľachtilom cite. Text k piesni mu napísala Celeste Buckingham, ktorá s ním cvičila aj dokonalú anglickú výslovnosť. Hudbu si zložil sám Igor a singel produkoval talentovaný mladý producent z Česka DTonate. Novinka už má aj svoj videoklip.

Igor ho so skvelými tanečníkmi nakrúcal v Los Angeles. Jeho cieľom bolo podeliť sa s fanúšikmi na Slovenku o úžasnú atmosféru, ktorá v tomto meste vládne. Podarilo sa mu to dokonale. Napokon posúďte sami. Skladba „Alien“ je naozaj šupa! Funky spevák Igor Kmeťo mladší má krásnu novinku „Alien“. Spojil v nej svoju vieru v mimozemskú energiu a skutočnú lásku.

„Konkrétne s mimozemskými civilizáciami a bytosťami síce nemáme žiadnu skúsenosť, ale verím v ich existenciu. Dokonca si myslím, že umelci a vedci majú vyvinuté špeciálne vnímanie, v rámci ktorého dostávajú informácie „zhora“. Moja novinka je však – tak ako celý svet – predovšetkým o láske. Spievam o žene, ktorá je akoby z inej planéty. Dnes sú totiž niektoré ženy umelé a karieristické a ak sa nájde taká, ktorá je sama sebou, je to skoro zázrak. Je akoby z inej planéty,vysvetľuje Igor Kmeťo.

Prezentujú locking

Pesnička vznikala trošku netradične. Igor najskôr zložil hudbu a skúsil na ňu napísať slovenský text. Ukázalo sa, že toto nie je tá správna cesta. Spojil sa preto s Celeste Buckingham, ktorá mu napísala anglický text. Postprodukciu singla nechal na mladého českého hudobníka DTonatea. „Celeste je super baba, dobre sa s ňou komunikuje a je aj muzikálna, čo je pre textára veľmi dobré. Lebo textári, ktorí nevedia spievať, občas strelia riadne vedľa. Celeste je absolútna profíčka. Okrem toho singel so mnou aj skúšala a naučila ma správnu anglickú výslovnosť. Spolupracovať s ňou bola doslova radosť,“ dodáva Igor Kmeťo.

, Ako znie skladba pre mimozemskú bytosť? Vypočujte si singel Igora Kmeťa „Alien“

Igor stihol k novinke nakrútiť aj videoklip. Vznikol v mekke funky hudby, v Los Angeles, a účinkujú v ňom mladí tanečníci Spunkey SK, Wahe CZ a Igorova dcéra Rebeca Kmeťová, prezývaná Rebis. Všetci traja prezentujú tanečný štýl locking. „Los Angeles je funky mesto, tam tá hudba úplne inak funguje, funky hrá doslova všade a to je skvelé. Chcel som sa aj s ľuďmi na Slovensku podeliť o túto krásnu atmosféru a sprostredkovať im naše pocity,“ uzatvára Igor Kmeťo.

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Po com zeny tuzia, Robo Opatovský a Marián Čekovský zisťovali  Po čom ženy túžia

Robo Opatovský a Marián Čekovský zisťovali Po čom ženy túžia

Obaja majú na konte milióny videní svojich videoklipov, desiatky úspešných hitov a nejednu exkluzívnu hudobnú spoluprácu. …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *