utorok - 16. apríla, 2024
, Arakain a Lucie Bíla zahrajú v Amfiku!

Arakain a Lucie Bíla zahrajú v Amfiku!

Legenda českej metalovej scény, kapela ARAKAIN a najpopulárnejšia česká speváčka Lucie Bíla sa v lete opäť spoja a vystúpia v martinskom amfiteátri v rámci bonusového dňa Turiec Festu 2017! Pôjde o najväčší koncert spomínanej zostavy v tomto roku na Slovensku.

Organizátori podujatia Turiec Fest sa rozhodli ponúknuť návštevníkom niečo veľkolepé a zabezpečili koncert ARAKAIN & Lucie Bíla. Návštevníci podujatia si budú môcť počas festivalového víkendu (24. – 25. júna) vychutnať v priestoroch martinského amfiteátra  kvalitné slovenské kapely ako HEX, Heľenine oči, Slobodná Európa, The Paranoid, Rock Reunion, Bod Omylu, MAD Frequency a českú legendárnu zostavu ARAKAIN & Lucie Bíla, ktorá oslávi 35 rokov pôsobenia na scéne.

Okrem hudby bude pre návštevníkov pripravená aj tradičná funzóna, v ktorej si budú môcť oddýchnuť a vyskúšať rôzne atypické športové aktivity. Nebudú chýbať ani zaujímavé súťažné disciplíny o vecné ceny od partnerov a organizátorov. Lístky na podujatie Turiec Fest sú už v predaji v sieti Ticketportal od 23. januára. Cena lístkov sa bude postupne zvyšovať, tak neváhajte a nenechajte si ujsť tento skvelý hudobný festival.

Nezabudnite, že 17. februára sa uskutoční aj zimná verzia Turiec Festu, na ktorej vystúpia kapely Horkýže slíže, Konflikt a Eufory. Turiec Fest – zimný špeciál sa bude konať v martinskej športovej hale na Podháji od 18:00. O obidvoch podujatiach sa viac dočítate na facebookovej stránke TuriecFest alebo na stránke turiecfest.sk.

zdroj: Róbert Matuška

foto: zdroj

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

FVLCRVM, Barmuseum: FVLCRVM

Barmuseum: FVLCRVM

Projekt festHUDOBNE v Barmuseu pokračuje a vy sa tak môžete tešiť na ďalší jedinečný koncert! …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *