sobota - 3. júna, 2023
, Chirurgické pracoviská ÚVN v Ružomberku nebudú pár dní fungovať
Foto: UVN

Chirurgické pracoviská ÚVN v Ružomberku nebudú pár dní fungovať

Vzhľadom na rozsah poškodenia budovy chirurgického pavilónu Ústrednej vojenskej nemocnice SNP-FN v Ružomberku nedeľným požiarom jej vedenie rozhodlo o pozastavení plánovanej operatívy na klinikách chirurgie, neurochirurgie, cievnej chirurgie a ortopédie a úrazovej chirurgie na najbližších 48 hodín. Rovnako sú zrušené aj plánované rehabilitácie pacientov na Klinike fyziatrie, balneológie a liečebnej rehabilitácie. Nemocnica o tom informuje na sociálnej sieti.

Pracovníci jednotlivých kliník budú postupne kontaktovať pacientov, ktorí mali v najbližších dvoch dňoch, t.j. 18. a 19. októbra 2021 plánovaný výkon na niektorom z vyššie uvedených pracovísk. Títo pacienti postupne dostanú náhradný termín operácie, a to hneď ako to situácia v nemocnici umožní.Pre pacientov je v tejto súvislosti k dispozícii aj INFO-linka ÚVN – 044 438 2929 a informovať sa môžu aj prostredníctvom e-mailu na uvn@uvn.sk.

Ústredná vojenská nemocnica prosí pacientov, aby sledovali aktuality na webovej stránke nemocnice www.uvn.sk, kde bude priebežne informovať o aktuálnej situácii a prijatých opatreniach.

Zdroj: UVN Ružomberok

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

SNM, Navštíviť SNM počas Noci múzeí a galérií sa oplatí. Návštevníkov čaká špeciálny program

Navštíviť SNM počas Noci múzeí a galérií sa oplatí. Návštevníkov čaká špeciálny program

Netradičná noc, plná nových poznatkov, aktivít i zábavy čaká návštevníkov Slovenského národného múzea v Martine …