štvrtok - 25. júla, 2024
, Decembrová nádielka Bábkového divadla  v Žiline

Decembrová nádielka Bábkového divadla v Žiline

Či už ste celý rok poslúchali alebo aj nie, Bábkové divadlo Žilina má pre Vás v decembri pripravené skvelé darčeky! Tešiť sa môžu aj dospeláci.

Projekt Bábkového divadla v spolupráci s kníhkupectvom Artforum Žilina s názvom „Soboty s rozprávkou“ vďaka svojim pozitívnym ohlasom pokračuje aj v decembri, tradične o 10:00 v priestoroch Bábkového divadla. Ide o sériu rozprávkových podujatí pre najmenších, počas ktorých majú deti možnosť zblížiť sa s hercami a vytvoriť si pozitívny vzťah k bábkam a divadlu. Jedna nová knižka, dvaja čítajúci herci a veľa príjemne stráveného času.

Ten pravý vianočný darček pre veľkých dorazí s poslednou Večernou stredou pre dospelých v tomto roku. Nesmierne populárna inscenácia „Othello alebo Škrtič Benátsky“ v réžii Jakuba Nvotu, ktorá v divadle odštartovala bláznivé „pouličné“ komédie v obsadení Žilinskej divadelnej brigády, je tým najlepším vyvrcholením tohto roku. Nenechajte si  ho preto ujsť a príďte v stredu 14. decembra o 19:00 do Bábkového divadla Žilina.

Pre priaznivcov ľudovej kultúry, ponúka divadlo tragikomický príbeh o cigánskej láske, inšpirovaný rozprávaním rómskych ľudových rozprávačov s názvom „Ronaldíno a Kamila“, ktoré si môžete pozrieť 18. decembra o 16:00.

Viac informácií nájdete na stránke bábkového divadla bdz.sk

, Decembrová nádielka Bábkového divadla  v Žiline

zdroj: Natália Vojteková Gabčíková, produkcia BDZ /bzd.sk

foto: zdroj

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, ZA: Čelnú zrážku neprežil vodič osobného auta

ZA: Čelnú zrážku neprežil vodič osobného auta

Vo štvrtok 25. januára okolo 16.00 hodiny došlo k čelnej zrážke osobného auta s nákladným na ceste …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *