nedeľa - 14. júla, 2024
, Česká speváčka Dommi zverejnila videoklip k singlu Homeland. Pozýva vás na krátky roadtrip

Česká speváčka Dommi zverejnila videoklip k singlu Homeland. Pozýva vás na krátky roadtrip

Dominika Lukešová je finalistkou tohtoročnej Česko-Slovenskej SuperStar. Ihneď po skončení súťaže zamierila do štúdia, aby nahrala prvý oficiálny singel.

Pieseň Homeland, ktorú už rotujú české rádiá, sa teraz dočkala aj video podoby. Režisér Štěpán Stewe Bárta z Unbeatable Records klip poňal ako prázdninový trip. „Bola to pre mňa ďalšia skúsenosť, natáčanie som si veľmi užila,“ hovorí Dominika, ktorá si do videa pozvala kolegu zo SuperStar Mikyho Hrbáčka.

Príjemná popová pesnička znesie porovnanie so zahraničnou konkurenciou a má všetky parametre stať sa jedným z domácich hitov v Českej republike v druhej časti prázdnin. Už po dvoch týždňoch je v oficiálnom prehľade najhranejších česko-slovenských piesní na hranici prvej dvadsiatky. „Všetko ide neuveriteľne rýchlo. Len skončilo finále SuperStar a už som sa skontaktovala s chlapcami z Carlsleepers a dohadovali sme nahrávanie,“ popisuje Dominika udalosti, ktorými momentálne žije.

„Ťažko sa popisuje, čo cítite keď prvýkrát počujete vlastnú pieseň v rádiu. Je to úžasné. A len sa stačíte poriadne nadýchnuť, šplháte sa na vrch Říp, okolo pobehuje týpek s kamerou a nad hlavou vám lieta dron,“ smeje sa sympatická Dommi. A to je len začiatok. „Doma už si staviam malé štúdiu, aby som mala možnosť zaznamenať nápady a skúsenosť sama niečo produkovať. Rada by som čo najskôr začala vystupovať s vlastnými piesňami, ak to situácia dovolí.“ 

Zdroj: Renáta Tomášová, Warner Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Peter Juhas, Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Peter Juhás opäť v talentovej súťaži! Tentokrát sa pred porotu postavil kvôli láske!

Slovenský pesničkár Peter Juhás, ktorý sa zviditeľnil účinkovaním v speváckej súťaži Hlas Česko-Slovenska, zverejnil nový videoklip Len s tebou, …