streda - 24. apríla, 2024
, Eurovízia 2016 na vlnách Rádia Rebeca: Pozrite si harmonogram

Eurovízia 2016 na vlnách Rádia Rebeca: Pozrite si harmonogram

Prípravy na Eurovíziu 2016 sú v plnom prúde a ani Rádio Rebeca v žiadnom prípade nezaháľa. Celé šialenstvo ohľadom Eurovízie odštartuje úvodná relácia už 8. mája, ktorá bude zameraná predovšetkým na oboznámenie sa poslucháčov s touto medzinárodnou speváckou súťažou. 

Harmonogram Eurovízie 2016 na Rádiu Rebeca:

  • 8. mája (nedeľa) o 20.00 hod. = Úvodná relácia = zameraná na informácie a históriu celej súťaže. Nebudú chýbať ani skladby od najlepších víťazov všetkých čias. Večerom vás bude sprevádzať moderátorka Petra Buková a počas večera sa môžete tešiť na rozhovor s Mike z Mafia Corner.
  • 9. mája (pondelok) o 21.00 hod. = 1. semifinálové kolo = predstavíme vám prvú polovicu súťažiacich z 18-tich krajín. Zaujímavosti o zástupcoch vám prinesie moderátorka Petra Buková.
  • 10. mája (utorok) o 21.00 hod. = On-line článok: „Minúta po minúte z Eurovízie 2016″ = na webe rebeca.sk budú môcť fanúšikovia sledovať  dianie z prvého semifinálového kola. Za aktualizáciu informácií bude zodpovedný redaktor Matej Somr.
  • 11. mája (streda) o 21.00 hod. = 2. semifinálové kolo = Moderátorka Petra Buková Vám predstaví druhú polovicu zátupcov z 19-tich štátov.
  • 12. mája (štvrtok) o 21.00 hod. = On-line článok: „Minúta po minúte z Eurovízie 2016″ = informácie z priameho prenosu 2. semifinálového kola na Eurovision.tv vám prinesie redaktor Matej Somr.
  • 14. mája (sobota) o 18.00 hod. = Grand finále Eurovízie 2016 = Veľkolepým finále vás prevedie Petra Buková. Okrem iného budete mať možnosť počuť vyjadrenia speváka a producenta Mike z Mafia Corner, ktorý sa na finalistov pozrie „odborným okom“ a zhodnotí ich vystúpenia, ako aj samotné skladby.
  • 14. mája (sobota) o 21.00 hod. = On-line článok: „Minúta po minúte z Eurovízie 2016″ = Nebudete mať možnosť sledovať priamy prenos veľkého finále Eurovízie 2016? Nevadí! Redaktor Matej Somr vám bude prinášať aktuálne informácie z diania v Global Arene vo švédskom Štokholme.

Foto: Anna Velikova (EBU)

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Saténové ruky, Barmuseum: Nová tvár na festHUDOBNE – Saténové ruky

Barmuseum: Nová tvár na festHUDOBNE – Saténové ruky

Medzi novinkami projektu festHUDOBNE tento rok vyniká slovenská rocková skupina Saténové ruky. Ich hudobný štýl …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *