streda - 19. júna, 2024
, Gratulujeme!! Kuba Ryba z kapely Rybičky 48 je čerstvý manžel!

Gratulujeme!! Kuba Ryba z kapely Rybičky 48 je čerstvý manžel!

Jeden z nejcharismatičtější mužov českej rockovej scény, spevák skupiny Rybičky 48 Kuba Ryba, vstúpil do zväzku manželského so svojou dlhoročnou priateľkou Dominikou Hanušovú.

Svadba sa konala na romantickom mlyne Davídkova neďaleko Kolína, a to necelý rok od nakrúcania klipu Liek na dušu ženy, v ktorom požiadal Kuba Dominiku o ruku.

Svadby sa okrem rodiny a kamarátov, zúčastnilo tiež veľa hudobníkov a známych osobností. Oddal ich manažér kapely Rybičky 48 Martin Cerveza Gregor. V úlohe svedkov sa objavili Tereza Kedi (svedok nevesty), gitarista R48 Petr Lebeda (svedok ženíchov), Marwin Slabý (svedok Jehovůl).

Kuba Ryba a skupina Rybičky 48 majú za sebou úspešnú sezónu, počas ktorej sa kapela objavila ako headliner najväčších českých festivalov. Na jeseň tohto roku vyrazia Rybičky 48 na turné Zamilovaný / nešťastná II. po desiatich rokoch. Pôjde na dlhú dobu o posledné turné po kultúrnych domoch a časť koncertov je už  vypredaná.

, Gratulujeme!! Kuba Ryba z kapely Rybičky 48 je čerstvý manžel!

Budúci rok čaká kapelu jarná séria halových koncertov nazvaných Rockové stužkováky, po ktorých bude na jeseň nasledovať Rocková maturita – najväčší koncert v dejinách kapely, ktorý prebehne v Prahe. Po tomto vystúpení chystajú Rybičky 48 dlhšiu koncertnú pauzu.

V najbližších dňoch po svadbe čaká kapelu natáčanie klipu k piesni Zamilovaný / nešťastná po desiatich rokoch. Novomanželia Rybová uzatvorili manželstvo po viac ako desaťročnom vzťahu a nezostáva im ako priať, aby aj naďalej pre ich vzťah platil stav Zamilovaný / zamilovaná.

Zdroj: Katka Králová, Foto: Jaroslav Noska

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …