pondelok - 26. septembra, 2022
, HBK Kometu Vrútky čaká najbližší víkend náročné dvojkolo

HBK Kometu Vrútky čaká najbližší víkend náročné dvojkolo

Slovenská hokejbalová extraliga sa naplno rozbehla a už tento víkend ich čaká prvé dvojkolo v ročníku. Vrútocká Kometa sa po týždni opäť predstaví na domácej ploche, kde postupne privíta silný Ružinov a vicemajstra zo Skalice. Oba zápasy prinesú tú najvyššiu hokejbalovú kvalitu a diváci sa preto rozhodne majú na čo tešiť.

Kometa vstúpila do nového ročníka so striedavými úspechmi, v ostatnom zápase cestovala v oklieštenej zostave na horúcu pôdu do Kežmarku. Kežmarok do tohto zápasu okupoval posledné miesto v tabuľke, no je jasné, že jeho ambície siahajú na úplne inú stranu tabuľky. Aj preto „komeťáci“ vedeli, že zápas nebude prechádzka ružovou záhradou. Kometa rýchlo viedla, no potom akoby sa uspokojila s výsledkom, čoho výsledkom boli štyri góly do ich siete. Prehra 1:4 je krutá a určite mrzia hlavne dve nevyužité presilovky o dvoch hráčov, v ktorých sa doslova lámal zápas.

V sobotu hokejbalový tím HBK Kometa privíta na svojom ihrisku družstvo z Ružinova. Zápas sa začína o 15:00 hodine a divákov čaká vyrovnaný zápas. Koniec koncov presne tak, ako to s Ružinovom býva pravidlom. Ružinov disponuje kvalitným brankárom a rýchlou útočnou hrou, takže veríme, že uvidíme obojstranne zaujímavý duel plný útočných akcií. V nedeľu sa zápas so Skalicou začne klasicky o 13:00 hodine a pôjde o náročný boj. Po minuloročnej prehre vo finále je Skalica aj tento rok jedným z hlavných ašpirantov na titul, ale hráči HBK Kometa doma prehrávať rozhodne nechcú.

HBK Kometa pozýva všetkých priaznivcov kvalitného hokejbalu na víkendové dvojkolo, ktoré môže ešte veľa zmeniť v konečnej tabuľke. Liga je nesmierne vyrovnaná a každé zaváhanie môže byť v konečnom dôsledku nepríjemné.

Zdroj: HBK Kometa Vrútky

Foto: hokejbal.sk

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Fallgrapp, Projekt Fest Hudobné prinesie do kultúrneho centra Barmuesum koncert Fallgrapp

Projekt Fest Hudobné prinesie do kultúrneho centra Barmuesum koncert Fallgrapp

Príďte si užiť večer plný kvalitnej hudby! V piatok 16.9. o 20:00 sa “Muskom” rozozvučí …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *