streda - 24. apríla, 2024
, HBK Kometu Vrútky čaká najbližší víkend náročné dvojkolo

HBK Kometu Vrútky čaká najbližší víkend náročné dvojkolo

Slovenská hokejbalová extraliga sa naplno rozbehla a už tento víkend ich čaká prvé dvojkolo v ročníku. Vrútocká Kometa sa po týždni opäť predstaví na domácej ploche, kde postupne privíta silný Ružinov a vicemajstra zo Skalice. Oba zápasy prinesú tú najvyššiu hokejbalovú kvalitu a diváci sa preto rozhodne majú na čo tešiť.

Kometa vstúpila do nového ročníka so striedavými úspechmi, v ostatnom zápase cestovala v oklieštenej zostave na horúcu pôdu do Kežmarku. Kežmarok do tohto zápasu okupoval posledné miesto v tabuľke, no je jasné, že jeho ambície siahajú na úplne inú stranu tabuľky. Aj preto „komeťáci“ vedeli, že zápas nebude prechádzka ružovou záhradou. Kometa rýchlo viedla, no potom akoby sa uspokojila s výsledkom, čoho výsledkom boli štyri góly do ich siete. Prehra 1:4 je krutá a určite mrzia hlavne dve nevyužité presilovky o dvoch hráčov, v ktorých sa doslova lámal zápas.

V sobotu hokejbalový tím HBK Kometa privíta na svojom ihrisku družstvo z Ružinova. Zápas sa začína o 15:00 hodine a divákov čaká vyrovnaný zápas. Koniec koncov presne tak, ako to s Ružinovom býva pravidlom. Ružinov disponuje kvalitným brankárom a rýchlou útočnou hrou, takže veríme, že uvidíme obojstranne zaujímavý duel plný útočných akcií. V nedeľu sa zápas so Skalicou začne klasicky o 13:00 hodine a pôjde o náročný boj. Po minuloročnej prehre vo finále je Skalica aj tento rok jedným z hlavných ašpirantov na titul, ale hráči HBK Kometa doma prehrávať rozhodne nechcú.

HBK Kometa pozýva všetkých priaznivcov kvalitného hokejbalu na víkendové dvojkolo, ktoré môže ešte veľa zmeniť v konečnej tabuľke. Liga je nesmierne vyrovnaná a každé zaváhanie môže byť v konečnom dôsledku nepríjemné.

Zdroj: HBK Kometa Vrútky

Foto: hokejbal.sk

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Saténové ruky, Barmuseum: Nová tvár na festHUDOBNE – Saténové ruky

Barmuseum: Nová tvár na festHUDOBNE – Saténové ruky

Medzi novinkami projektu festHUDOBNE tento rok vyniká slovenská rocková skupina Saténové ruky. Ich hudobný štýl …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *