pondelok - 5. júna, 2023
, IMT Smile vydávajú dlho očakávaný album Budeme to stále my! Čaká vás pestrosť v každom smere

IMT Smile vydávajú dlho očakávaný album Budeme to stále my! Čaká vás pestrosť v každom smere

Po 3 rokoch od posledného štúdiového albumu IMT Smile vydávajú dlho očakávaný album „Budeme to stále my”. Už čerstvo uvedený singel s Kalim – Poď so mnou, ktorý sa okamžite stal hitom , nasvedčuje, že ide o skutočne výnimočný album.

Prvý singel z albumu s rovnomenným názvom Budeme to stále my, kapela predstavila ešte v máji tohto roka. Okrem toho, že na YouTube má už vyše 2 milióny videní, v slovenskom éteri je najhranejšou skladbou už pätnásť týždňov po sebe. (zdroj ifpi.cz) To, že rovnaký osud čaká aj minulotýždňovú novinku Poď so mnou, možno iba predpokladať. Za prvý týždeň klip na Youtube videlo pol milióna  ľudí.

Novú dosku IMT Smile možno bezpochyby označiť ako svetový album, nakoľko jednotlivé skladby vznikali na dvoch kontinentoch, v štyroch rôznych krajinách sveta: v slnečnej Santa Monice v Kalifornii (Budeme to stále my, Pod vodou), vo Veľkej Británii (Čo všetko sa môže stať, Človek nikdy nevie), v pražskom Barandove (Osud) a v štúdiu IMT Smile na bratislavskej Kolibe. Okrem featuringu s Kalim v pesničke Poď so mnou, tu nájdeme aj ďalšie zaujímavé spolupráce. Počnúc duetom so Szidi Tobias v skladbe Podaj mi ruku alebo tiež spojenie s českou kapelou Chinaski v piesni Osud.

Zdroj: Ľuba Svatá, Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Tublatanka, Tublatanka vydáva dlhoočakávaný album Uprostred chaosu a predstavuje novú skladbu Dobrí priatelia

Tublatanka vydáva dlhoočakávaný album Uprostred chaosu a predstavuje novú skladbu Dobrí priatelia

Legenda československej rockovej scény skupina Tublatanka vydáva dlhoočakávaný album. Na novinke s názvom Uprostred chaosu …