utorok - 21. mája, 2024
, Jarné čistenie mestských častí Žiliny

Jarné čistenie mestských častí Žiliny

Mesto Žilina pozýva všetkých, ktorým nie je ľahostajné životné prostredie a čistota na priestranstvách verejnej zelene v našom meste na každoročné jarné očistenie nášho mesta.

· 16. apríla o 8.00 hod. pred Kultúrny dom v Trnovom, kde bude zahájená spoločná dobrovoľnícka akcia VYČISTÍME SI TRNOVÉ.

· 16. apríla (v sobotu) o 9.00 hod. pozývajú všetkých spoluobčanov pred Základnú školu Rybné námestie (v Mojšovej Lúčke), aby spoločne skrášlili životné prostredie na dobrovoľníckej akcii VYČISTÍME SI MOJŠOVÚ LÚČKU.

Náradie – lopaty, hrable, vedrá si každý prinesie sám. Rukavice, vrecia, odvoz odpadu zabezpečí mesto Žilina, ktoré sa postará aj o občerstvenie.

Mesto Žilina si dovoľuje opäť pozvať na tradičné jarné čistenie Lesoparku Chrasť s primátorom mesta Igorom Chomom, ktoré sa uskutoční v sobotu 23. apríla. Stretnutie sa uskutoční pred bistrom pri detskom ihrisku o 9.00 hod.

, Jarné čistenie mestských častí Žiliny

Autor: Pavol Čorba/hovorca mesta Žilina
Foto: oficiálny plagát, viacpreregiony.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *