sobota - 22. júna, 2024
, Juraj „Ďuri“ Hnilica pokrstil svoj sólový debut

Juraj „Ďuri“ Hnilica pokrstil svoj sólový debut

Bar Museum tesne pred Vianocami v stredu 17. decembra ožil tónmi príjemnej hudby v podaní martinského speváka Juraja Hnilicu a pozvaných hudobných hostí. Všetci sa tu spoločne zišli pri príležitosti krstu jeho debutu s názvom „Dovoľte mi predstaviť sa Vám.“ 

Talentovaný spevák tesne pred vystúpením veril, že sa mu spoločne s hudobnými priateľmi podarí vytvoriť skvelú atmosféru, a že sa celý krst bude niesť v pozitívnom duchu. Zároveň vyjadril aj svoju úprimnú vďaku všetkým hosťom, ktorí prijali jeho pozvanie. „Budem tu mať kopec hostí, veľkých muzikantov, za čo som veľmi vďačný, že chalani prijali moje pozvanie. Bude tu so mnou hrať Miško Kulich, bude tu so mnou hrať aj Maťo Cibuľka na klávesy, ďalej Adam Válek na bicie nástroje, Ivko Válek na basovú gitaru a Matej Krela na trúbku. Pevne verím, že spoločne vytvoríme skvelú atmosféru.“ Fanúšikovia a všetci prítomní sa skutočne vžili do hudby, a tým sa spoločne podieľali na vytvorení úžasného hudobného zážitku.

Samotný krst prebehol za prítomnosti známeho slovenského cestovateľa, spisovateľa ale aj hudobníka Pavla „Hiraxa“ Baričáka. Ďuri ho v súčasnosti sprevádza na prednáškach po Slovensku, kde dopĺňa jeho slová spevom a hudbou. Ďuriho debut s vyobrazením symbolickej sojky, ktorá je údajne nositeľom dobrej nálady, pokrstil pramenitou vodou z Katovej skaly.

, Juraj „Ďuri“ Hnilica pokrstil svoj sólový debut

 Zdroj:Redakcia

Foto: Redakcia, www.durikes.sk

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *