piatok - 19. apríla, 2024
, Láska je ako voda a pivo tečie prúdom! Pozrite si nový klip Juraja Hnilicu, plný „skrytých“ túžob

Láska je ako voda a pivo tečie prúdom! Pozrite si nový klip Juraja Hnilicu, plný „skrytých“ túžob

Juraj Hnilica predstavuje nový videoklip ku skladbe Láska je ako voda, ktorá je súčasťou jeho druhého albumu Slnečný. Scenár vymyslel sám Juraj a výsledok k jeho veselej povahe veru dokonale zapadne.

Hudobník, ktorého majú mnohí zafixovaného ako milovníka prírody, sršiaceho optimizmom s čistým prístupom k hudbe, má rád aj prekvapenia. A to sa mu veru v tomto prípade podarilo. „Chcel som spraviť niečo iné,  ako sú u mňa ľudia zvyknutí a skúsiť ich trošku pobaviť a  možno aj trošku šokovať, vytrhnúť z bežnej dennej rutiny,“ doplnil spevák.

Juraj Hnilica priznáva, že jeho životným snom je nakrútenie celovečerného filmu. Tento klip mal byť akýmsi prvým pokusom, pri ktorom sa chcel dostať k obrazu a zistiť, čo všetko obnáša tvorba videa.

Klip sa natáčal štyri dni a celý je ladený do retro štýlu, pričom v ňom účinkujú Jurajovi známi. A ako dodáva, vzniklo tak aj veľa úsmevných momentov: „Jeden z množstva vtipných okamihov bol, keď mala prísť scéna, kde barman mal nechtiac obliať herečku pivom a mala sa rozpútať potýčka medzi hosťami. No ja som skutočne zakopol a spadol  priamo na stôl, pričom sa rozbil pohár a mne spadla parochňa. Všetkých nás to pobavilo až tak, že sme zábery s parochňou použili aj v klipe. Veď keď už sranda, tak nech je skutočná.“ A ako veselo prebiehalo nakrúcanie si môžete pozrieť vo fotogalérii.

Zdroj: Juraj Hnilica, red

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Hnilica, Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Juraj Hnilica v silnej výpovedi odkazuje na dôležitosť odpustenia

Večne usmiaty a vždy pozitívne naladený pesničkár Juraj Hnilica. Aj takýto prívlastok si zaslúžil martinský rodák …