pondelok - 22. júla, 2024
, Mária Čírová ako Slobodná! Čo poviete na jej nový videoklip?

Mária Čírová ako Slobodná! Čo poviete na jej nový videoklip?

Čerstvá držiteľka ocenenia OTO v kategórii Speváčka roka, Mária Čírová prichádza s novým singlom i videoklipom. Novinka je vraj pokračovaním skladby Unikát (2016). Autorkou textu je poetka Soňa Sun Sajenková.

Videoklip nakrútil španielsky režisér Manuel Campagnoli. Nakrúcalo sa v ateliéri v Bratislave pred zelenou stenou. Speváčka strávila celý deň s prestávkami na bežeckom trenažéri, na ktorom od rána do večera prešla podľa vlastných slov približne 30 kilometrov. V postprodukčnom procese pod vedením Manuela Campagnoliho sa z nej následne stala animovaná postavička.

, Mária Čírová ako Slobodná! Čo poviete na jej nový videoklip?

Speváčka vraj cíti potrebu vyspievať pozitívne emócie. a skladbu Slobodná možno označiť za určitý zlom  Z baladickej nálady prešla vraj do dynamickej a cíti tiež potrebu vyspievať pozitívne emócie, ktoré prežíva. V singli Slobodná sa speváčka prihovára špeciálne všetkým ženám. Slobodní sme podľa Čírovej iba vtedy, keď sme sami sebou, a práve o tom je spomínaná novinka.

V roku 2018 oslávi Mária Čírová 10. výročie na hudobnej scéne. Ako dodáva, singel Slobodná je začiatkom oslavy, v rámci ktorej prinesie fanúšikom viacero prekvapení. „Slobodná má oslavný text a atmosféru, je pre mňa symbolom ako umeleckej slobody, tak aj slobody myslenia.“

 

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *