utorok - 19. marca, 2024
HK Martin, Martin sa udržal nad vodou. O víťazovi série rozhodne 7. zápas

Martin sa udržal nad vodou. O víťazovi série rozhodne 7. zápas

V zápase, v ktorom Martinčania čelili potencionálnej eliminácii, bolo na oboch stranách gólových šancí habadej, no napriek tomu zápas skončil po 60-tich minútach futbalovým skóre 1:1. O výsledku stretnutia rozhodlo až predĺženie. V ňom sa v 63. minúte dostal do úniku na bránu domáci Lahtinen, ktorého odzadu podrazil Miklík. Verdikt hlavného arbitra bol jasný – trestné strieľanie. Toho sa zhostil Fafrák, ktorý strelou k pravej žŕdke Hollého bránky rozhodol o tom, že séria ešte nekončí. Všetko rozhodne siedmy zápas na ľade Trnavy, kde sa dozvieme pre koho sezóna končí, a kto poputuje do semifinále.

HK VITAR MARTIN – HK GLADIATORS TRNAVA 2:1 PP (0:0, 1:0, 0:1 – 1:0)

Góly: 22. Vorobjev (Tyczynski, Toma), 63. Fafrák – 44. Miklík (Kukumberg, Maarnela)

Stav série je 3:3

Zhodnotenie zápasu:

Vyjadrenia trénerov a hráčov poskytla Oľga Roháľová

MHA Martin, Martinčania v štvrťfinále nestačili na Bardejov. Pre MHA Martin je sezóna na konci

V sobotu, 2. marca  sa konal v poradí tretí štvorfinálový zápas 2. SHL medzi MHA …