nedeľa - 14. júla, 2024
, Mesto získalo dotáciu na rekonštrukciu kotolne denného centra
????????????????????????????????????

Mesto získalo dotáciu na rekonštrukciu kotolne denného centra

Ministerstvo financií SR poskytlo mestu Žilina finančnú dotáciu vo výške 13 500 eur, ktorá bude určená na čiastočnú úhradu nákladov spojených s rekonštrukciou kotolne denného centra, ktoré sa nachádza na Ulici Andreja Kmeťa v centre mesta.

Mestu Žilina bolo 14. júla 2015 doručené písomné oznámenie z Ministerstva financií SR o „Poskytnutí dotácie na individuálne potreby na rok 2015“. Ministerstvo financií SR poskytlo mestu Žilina účelovú dotáciu vo výške 13 500 eur, ktorá je účelovo určená na čiastočnú úhradu nákladov akcie Rekonštrukcia kotolne Denného centra na Ulici Andreja Kmeťa č. 38 v Žiline. Mesto Žilina je povinné podieľať sa na financovaní predmetnej akcie najmenej vo výške 10 % z celkových nákladov, pričom celkové náklady na rekonštrukciu kotolne sa v súčasnosti vyčísľujú. Do projektu sa zapojilo viacero odborov Mestského úradu v Žiline: odbor ekonomický, odbor sociálny a zdravotný, odbor projektov EÚ a odbor investičný.

Denné centrum pre seniorov bolo presťahované z priestorov na Hornom vale do nových priestorov na Ulici Andreja Kmeťa v apríli 2013. Vynovené priestory od tejto doby slúžia žilinským seniorom ako miesto, kde môžu tráviť svoj voľný čas.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *