štvrtok - 20. júna, 2024
, Microsoft Windows Roadshow 2016 : Prvé stretnutie v Žiline

Microsoft Windows Roadshow 2016 : Prvé stretnutie v Žiline

Po minuloročnom úspechu prvej Microsoft Windows Roadshow pokračujeme ďalším ročníkom. Posledná aprílová sobota sa tak bude niesť v znamení operačného systému Windows, nových hardvérových produktov a hernej komunity Xbox. Dvere akcie Microsoft Windows Roadshow 2016 sa otvoria 30. apríla o 10.00 hod. v Hoteli Holiday Inn v Žiline.

Tešiť sa môžete na horúce novinky z oblasti Windows smartfónov, tabletov, notebookov, príslušenstva, virtuálnej reality a omnoho viac. Zapojiť sa môžete do rôznych aktivít, súťaží o vecné ceny, môžete spoznať našu redakciu a zažiť kopu zábavy. Na svoje si príde aj herná komunita. Pripravené budú konzoly Xbox One s najnovšími hernými titulmi rôznych kategórií a virtuálna realita v podaní HTC Vive. Pre nadšencov kombinácie motorizmu a technológií bude pripravený elektromobil Tesla. A vyskúšať si budete môcť aj rôzne finty na uľahčenie práce v kancelárskom balíku Office 365. No a chýbať samozrejme nemôžu anivlajkové lode Microsoft Lumia 950, ktoré si môžete rovnako vyskúšať.

Účastníci Windows Roadshow 2016 si budú môcť priamo na mieste zakúpiť hernú konzoluXbox One 1 TB za akciovú cenu 289 EUR. Záujemcovia však musia byť rýchli, pretože k dispozícii bude priamo na mieste iba 20 ks tejto konzoly. Každý účastník si taktiež môže priamo na mieste kúpiť iba 1 kus hernej konzoly Xbox One 1 TB. Ak na Windows Roadshow donesiete svoju starú, ale funkčnú konzolu Xbox 360, môžete ju vymeniť za nový Xbox One 1 TB za cenu iba 239 EUR.

Okrem herných konzol si priamo na Windows Roadshow môžete zakúpiť aj príslušenstvo pre Xbox One so zľavou 20% na všetky produkty. Konkrétne akcia platí pre herné ovládače, Microsoft Kinect, slúchadlá a službu Xbox Live!. Za akciovú cenu sa budú dať zakúpiť aj hry pre Xbox One, pričom vám zadarmo vyčistíme vaše používané CD/DVD nosiče s hrami. Ak vás už niektorá z hier nebaví, vykúpime ju od vás priamo na Windows Roadshow. Okrem toho máte jedinečnú možnosť kúpiť si Windows tablet Lark Ultimate 7i za výhodnú cenu. Pre návštevníkov akcie máme pripravených 400 tabletov len za 29 EUR.

Generálnym partnerom akcie Microsoft Windows Roadshow 2016 je spoločnosť Microsoft. Technologickým partnerom sa stala spoločnosť Intel. Medzi partnerov, ktorí akciu podporujú, patria02,  Acer, Asus, Business lease, Creative, Dell, Dôvera, HTC, Lenovo, MP3.sk, Progamingshop.sk, Samsung, Tatra banka,  UVEA Mediklinik a Xbox. Tešiť sa tak môžete na veľa zaujímavých produktov. Registrácia na akciu je spustená a opäť je úplne bezplatná. Pre prvých 250 zaregistrovaných ľudí, ktorí na akciu prídu, sú pripravené darčeky! Preto neváhajte a zaregistrujte sa čo najskôr. Všetky dôležité informácie o akcii a partneroch, ktorí prídu vystaviť svoje novinky, budú postupne pridávané na našom webe. Nájdete ich aj na samostatnej stránke akcie Microsoft Windows Roadshow 2016.

Viac sa o akcii dozviete na webovej stránke MojWindows.sk.

, Microsoft Windows Roadshow 2016 : Prvé stretnutie v Žiline

Autor: Lucia Ertľová/manažérka METRO o.z.
Foto: Metro o.z.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *