streda - 19. júna, 2024
, Mimoriadna prednáška s projekciou k Svetovému dňu diabetu 2014

Mimoriadna prednáška s projekciou k Svetovému dňu diabetu 2014

Vážení priatelia!

Dovoľujeme si Vás pozvať na edukáciu DIAMART-u v piatok 07. 11. 2014 od 15,45 hodiny vo veľkej zasadačke Mestského úradu v Martine. Určená je nielen pre diabetikov každého veku, typu a liečby, rodinných príslušníkov diabetikov a rizikové skupiny ohrozené vznikom cukrovky, ale pre všetkých, ktorí sa chcú dozvedieť niečo nové o zdravom stravovaní.

Prednášať a diskutovať s účastníkmi bude MUDr. Hana Kahleová, PhD. z Centra diabetológie Inštitútu klinickej a experimentálnej medicíny v Prahe. Každý účastník dostane novú príručku z edície Sanofi-Aventis ViaDIA „Diabetická diéta ako racionálna výživa bez cukru“.

Pretože ide o významnú osvetovú akciu organizovanú pri príležitosti 20. výročia zahájenia pravidelných kolektívnych edukácií diabetikov a širokej verejnosti v Martine prostredníctvom aktivít DIAMART-u v spolupráci s Mestským úradom Martin a Svetového dňa diabetu 2014, ktorého heslom je „Zdravé stravovanie začína raňajkami“, dovoľujeme si Vás požiadať o pomoc pri propagácii tejto akcie. Jej cieľom je skvalitniť každodenný život diabetikov s ešte stále nevyliečiteľnou chorobou s mnohými zdravotnými, ekonomickými, sociálnymi a spoločenskými dôsledkami.

, Mimoriadna prednáška s projekciou k Svetovému dňu diabetu 20144

Zdroj: Diamart, Martin

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Zaujíma vás ľudová kultúra? Pozrite si prehliadku folklórnych kolektívov

Turčianske kultúrne stredisko v Martine v zriaďovateľskej pôsobnosti Žilinského samosprávneho kraja organizuje 23. septembra 2017 krajskú postupovú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *