piatok - 7. augusta, 2020
Home / Archív / Pavol Matlovič: Peniaze vyhodené na cestovanie sú pre mňa najlepšia investícia. Najkrajšie sú Srbky

Pavol Matlovič: Peniaze vyhodené na cestovanie sú pre mňa najlepšia investícia. Najkrajšie sú Srbky

Môj zatiaľ nesplnený sen je Južná Amerika“ tvrdí Pavol Matlovič, ktorý žije v Prievidzi, no podstatnú časť roka trávi v zahraničí. Precestoval asi 57 krajín. V rámci oddychu sú pre neho top Maledivy. Je vraj veľmi málo miest, ktoré by boli natoľko zaujímavé aby v nich strávil dlhšie ako jeden deň. Absolvoval tiež „Boj o prežitie“ s cestovkou Doroty Nvotovej. A čo ženy? Veľmi pekné sú vraj Srbky, Iránky a Moldavčanky.

Som veľmi náročný, pochybujem že by niektorá cestovka dokázala splniť moje očakávania, samozrejme za rozumné peniaze. A navyše ma baví plánovanie – Matlovič

Cestuje na vlastnú päsť, pretože „som veľmi náročný, pochybujem že by niektorá cestovka dokázala splniť moje očakávania, samozrejme za rozumné peniaze. A navyše ma baví plánovanie. Je to mesiac zaujímavej „práce“ zábavy. “ Učaroval mu Irán, bol z neho milo prekvapený a rád by sa tam vrátil. „Peniaze vyhodené na cestovanie sú pre mňa najlepšia investícia, lebo o zážitok ťa nikdy nikto nepripraví,“ tvrdí Pavol. V 97. časti relácie sa dozviete aj tipy ako cestovať čo najlacnejšie, i zážitky z poznávania rôznych krajín, kultúr a zvyklostí.

Vypočujte si aj: Ján Linceni: Pre všetkých som ujo Jano. Chcem sa dožiť toho, aby to mal po mne kto zobrať

Autor: Eva Lacová

Riaditeľka Rádia Rebeca

Môže vás zaujímať

SuperStar Barbora Piešová: Väčšinou v aute vrieskam, lebo ma tam nik nepočuje

Víťazka SuperStar Barbora Piešová len pár týždňov po finálovom kole ponúka svojim fanúšikom vlastnú pieseň …