piatok - 14. júna, 2024
, Peter Bič Project predstavujú ďalšiu slovenskú pieseň Nedívaj sa tak aj s videoklipom

Peter Bič Project predstavujú ďalšiu slovenskú pieseň Nedívaj sa tak aj s videoklipom

Obľúbená slovenská kapela Peter Bič Project, ktorej minuloročný slovenský singel Skúšame sa nájsť zožal mimoriadny úspech, stavila na slovenčinu a prichádzajú s ďalšou novinkou Nedívaj sa tak. 

Nedívaj sa tak je ich druhou pesničkou v súčasnom zložení, ktorú vydávajú v rodnom jazyku. Motívom skladby Nedívaj sa tak, z pera Vlada Krausza, je aj tentokrát láska. V podaní ohnivej, ale zároveň nežnej, krásky Victorie vyznieva veľmi uveriteľne až dojímavo. Hudbu k piesni zložil aj tentokrát Peter Bič, ktorý je hudobníkom srdcom i dušou a z jeho pesničiek je to jednoznačne cítiť.

„V prvom rade sa veľmi tešíme, že opäť prichádzame so slovenskou piesňou, lebo sme si uvedomili, že Slovákom je hudba v ich rodnom jazyku oveľa bližšia. Skladba Nedívaj sa tak je o najkrajšom stave v láske medzi dvoma ľuďmi a tým je začiatok vzťahu. Úvodné stretnutia, keď sa rodí láska a vy sa tomu nedokážete ubrániť, vtedy je chémia najsilnejšia a mení ľudí na nepoznanie,“ filozofuje Peter Bič o láske.

, Peter Bič Project predstavujú ďalšiu slovenskú pieseň Nedívaj sa tak aj s videoklipom

Romantickú pieseň obrazovo dotvára autentický videoklip, ktorý sa nakrúcal najmä v košickom kine Úsmev. Práve kino sa veľmi často stáva miestom prvých stretnutí. Námet videa, scenár aj realizáciu má na svedomí tím šikovných ľudí z Woont na čele s Janom Varcholom. Po spokojnosti s klipom ku skladbe Skúšame sa nájsť boli aj tentokrát jasnou voľbou.

„Dvaja mladí herci vo videoklipe, síce boli úplní nováčikovia, ale svojej role zaľúbencov sa zhostili bravúrne. Na kamere pôsobili veľmi prirodzene, ba dokonca to vyzeralo, že je náklonnosť medzi nimi skutočná,“ prezradil nám detaily z nakrúcania Janko Varchola.

„Bičovci“ iba na jeseň minulého roka vydali svoj v poradí tretí album Dream. Napriek tomu však trávia veľa času v štúdiu, kde nahrávajú ďalšie skladby. V lete máme veľa vystúpení na festivaloch a iných akciách, na ktoré sa už veľmi tešíme.  Okrem toho budeme zavretí aj v štúdiu, kde budeme pracovať na nových piesňach. Určite si však nájdeme priestor aj na oddych,“ porozprával o plánoch na leto frontman kapely Peťo Bič a dodal: „Ja ešte spolupracujem aj na albume Buranowskeho ako producent. Chceli by sme, aby mu vyšiel do konca roka, takže toto leto sa rozhodne nudiť nebudem!

Letnú sezónu odštartovali svojím účinkovaním na medzinárodných majstrovstvách sveta v triathlone – The Championship v Šamoríne. Už 16.6. ich čakajú Tereziánske dni v Holíči, 22.6. Nestville Open Fest v Hniezdnom, objavia sa aj na Pivnom festivale v Prešove (20.7.), na Prvom kozom festivale v Janovej Lehote, na súťaži Miss Domaša a mnohých iných.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Tomy Kotty je späť. Novinka Spálňa sôch je však viac, než len predzvesť nového albumu

Priznáva, že dostať sa z bludného kruhu závislosti mu pomohla aj láska k hudbe. Boli …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *