piatok - 21. júna, 2024
, P!NK vydáva dlho očakávaný singel Walk Me Home

P!NK vydáva dlho očakávaný singel Walk Me Home

Medzinárodná popová hviezda P!NK vydáva dlho očakávaný nový singel „Walk Me Home.“ Novú skladbu napísal Nate Reuss, Scott Harris a P!nk v produkcii Petra Thomasa a Kylea Moormana.

P!nk nalákala na novú pesničku už pred dvoma týždňami v šou Ellen DeGeneres, kde tiež oznámila vydanie svojho ôsmeho štúdiového albumu Hurts 2B Human, ktoré uzrie svetlo sveta v apríli tohto roku. Pred pár dňami sa P!nk tiež stala hrdou majiteľkou hviezdy na hollywoodskom Chodníku slávy. Od svojho debutu v roku 2000 P!nk vydala sedem štúdiových albumov, jednu dosku najväčších hitov, predala vyše 60 miliónov albumov po celom svete, viac ako 75 miliónov singlov, cez 2,4 miliónov DVD a má na svojom konte 15 singlov v TOP10 Billboard Hot 100 Chart.

Naviac je držiteľkou troch cien Grammy, dvadsiatich nominácií, dvoch Billboard Music Awards, siedmich MTV Video Music Awards, dvoch ocenenie People ‚Choice Awards a bola vymenovaná prestížnym časopisom Billboard Ženou roka 2013. Jej siedmej štúdiový album Beautiful Trauma získal platinové ocenenie, debutoval na prvej priečke albumového rebríčka Billboard a získalo najvyššie čísla za prvý týždeň predaja. Doska má na svojom konte dve Grammy nominácie v kategóriách Best Pop Solo Performance (What About Us) a Best Pop Vocal Album. P!NK je veľkou podporovateľkou rôznych charít, medzi najvýznamnejšie patria: Make a Wish Foundation, Autism Speaks, Human Rights Campaign a No Kid Hungry. Stále je veľvyslankyňou tímu UNICEF.

Zdroj: Sonymusic.cz

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …