piatok - 23. februára, 2024
, Pre Žilinský kraj platia v rámci medzinárodných cyklistických pretekov Tour de Pologne rozsiahle dopravné obmedzenia

Pre Žilinský kraj platia v rámci medzinárodných cyklistických pretekov Tour de Pologne rozsiahle dopravné obmedzenia

Rozsiahle dopravné obmedzenia na cestách v Žilinskom a Prešovskom kraji si vyžiadajú dnešné medzinárodné cyklistické preteky Tour de Pologne.

Slávnostný štart je naplánovaný v poľskom meste Zakopanom pred druhou hodinou. Pretekári sa na územie Slovenskej republiky dostanú po trase cez hraničný prechod Suchá Hora v popoludňajších hodinách a pokračovať budú po hlavnej trase smer Trstená – Tvrdošín – Zuberec – Huty – Liptovské Matiašovce – Liptovský Trnovec – Liptovský Mikuláš – Liptovský Hrádok – Východná – Važec a Štrbské Pleso, kde budú pokračovať preteky okruhom Štrbské Pleso – Vyšné Hágy – Mengusovce – Tatranská Štrba a Štrbské Pleso.

Krajské riaditeľstvo policajného zboru v Žiline varuje, že pred prejazdom cyklistov bude polícia v jednotlivých úsekoch uzatvárať cesty na nevyhnutne potrebný čas. Pred prejazdom budú úseky ciest uzatvorené približne na 1,5 hodiny. Na niektorých miestach nebude možná obchádzka. Dopravné obmedzenia a uzávierky začnú pred 13-tou a trvať budú postupne po trase až do 19-tej hodiny. Polícia žiada občanov, aby sa dnes v popoludňajších hodinách na uvedené trasy pokiaľ možno nevydávali. Ak chcú podporiť cyklistov musia dôsledne rešpektovať pokyny polície a v niektorých úsekoch strpieť zdržanie, ktoré si presun cyklistického peletónu vyžiada.

, Pre Žilinský kraj platia v rámci medzinárodných cyklistických pretekov Tour de Pologne rozsiahle dopravné obmedzenia, Pre Žilinský kraj platia v rámci medzinárodných cyklistických pretekov Tour de Pologne rozsiahle dopravné obmedzenia

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *