štvrtok - 20. júna, 2024
, Robo Opatovský vzdáva hold skutočnej láske. Bude to nový svadobný hit?

Robo Opatovský vzdáva hold skutočnej láske. Bude to nový svadobný hit?

„Navždy“. Tak sa volá novinka Roba Opatovského, ktorou vzdáva hold skutočnej láske. Takej, ktorá dokáže prekonávať problémy, robiť kompromisy, a vydrží niekoľko desiatok rokov.

Podľa Roba totiž v súčasnom svete tento druh citu akosi chýba. Hudobník, ktorý je sám príkladom toho, že  aj v bohémskej muzikantskej brandži  majú miesto dlhotrvajúce city, je smutný z toho, čo vidí okolo seba. O to viac si cení dvojice, ktoré dokážu žiť spolu „Navždy“. Text piesne napísal Juraj Žák, hudbu si ako vždy zložil sám Robo Opatovský. „V prípade textu som tentoraz išiel hlavne po úprimnosti. Tento text viem dokonale precítiť, nakoľko tak žijem dennodenne. A Juraj to opísal majstrovsky.“

Pri dotváraní hudby po prvý raz spolupracoval s klaviristom a producentom Rolandom Kánikom. V skladbe sa svojim krásnym hlasom blysne aj mladá speváčka Doris, ktorú označujú aj za objav s veľkým potenciálom.

Skladba už má aj videoklip. Ústrednými postavami v ňom sú dvaja  mladí ľudia v „svadobnom“. Nakrúcal sa v krásnej historickej Skalici, kam sa Robo nedávno presťahoval. „Točili sme so Sandrou a Samom, ktorí sú manželia, majú spolu dieťa a sú šťastní, čo je na ich vidieť. Výborne vyzerali na kamere, boli prirodzení… Preto som si ich vybral do môjho klipu,“ uzatvára Robo Opatovský.

Zdroj: Eva Sládková, Propaganda House

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …