piatok - 24. mája, 2024
, Sexi tmavovlásky z Čadce a Žiliny patria k najkrajším na svete!!!! Uspeli v medzinárodnej súťazi Miss Europe Continental

Sexi tmavovlásky z Čadce a Žiliny patria k najkrajším na svete!!!! Uspeli v medzinárodnej súťazi Miss Europe Continental

Ďalšie dve krásne ženy potvrdili, že Slovenky patria k najkrajším na svete. Agentka medzinárodnej súťaže Miss Europe Continental Katarína Ficelová aj tentoraz stavila na správne finalistky, opäť dosiahli veľký úspech!

Počas uplynulého víkendu sa konalo v krásnom prostredí Teatro Menotti v meste Spoleto – Taliansko 4. ročník Miss Europe Continental, kde Slovensko reprezentovali dve dievčatá Nikola Kamenárová a Nikola Kurajská. Sexi tmavovlásky sa ocitli medzi 30-timi finalistkami zo všetkých kútov Európy. No a samozrejme, že domov neodišli naprázdno. Sympatická Nikola Kamenárová z okresu Čadca, si odniesla vedľajší titul od sponzora súťaže. Hoci Nikola Kurajská zo Žiliny bola horúcou favoritkou na zisk titulu, víťazstvo jej napokon uniklo o vlások a skončila na druhom mieste. Prestížny európsky titul Titul tento rok získala ruska Anna Semenkova.

Na veľkej večernej zábave, plnej hudby, krásy, medzinárodnej udalosti, koncipovaný a organizovaný mladým patrónom Albertom Cerqua, porotcovia, herci Camilla Ferranti a Hamarz Vasfi a populárne tváre TV Zequila Antonio a Maria Monse hodnotili nielen krásu, ale aj štýl, osobnosť a talent dievčat.

Foto: Luigi Saggese

Zdroj: Black&White Productions – Katarína Ficelová

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *