štvrtok - 18. júla, 2024
, Skupina Levandeé hľadá ľudí do svojho nového videoklipu

Skupina Levandeé hľadá ľudí do svojho nového videoklipu

Ružomberské alternatívne trio Levandeé, ktoré len v januári tohto roku obohatilo hudobnú scénu svojim debutovým dvojsinglom, hľadá ľudí do svojho nového videoklipu. Svoju kampaň nazvala #tvojemiesto.

V rámci tejto kampane kapela vyzýva fanúšikov, aby ukázali miesta, na ktorých sa cítia najlepšie. Cieľom kampane je doplniť plánovaný singel s názvom Tam, kde sme si všetci rovní o pripravovaný videoklip. „Je úplne jedno, či človek žije v centre Bratislavy alebo v najvýchodnejšej obci na Slovensku. Podstatné je miesto a emócia, ktorú to miesto v sebe má. Chceme vyraziť za našimi fanušíkmi a nahliadnuť do ich pocitov, ktoré spracujeme do nášho nového videoklipu,“ prezrádza basgitarista kapely, Viktor Mydlo.

Prihlásiť sa do kampane #tvojemiesto je jednoduché. Stačí kapele poslať opis svojho miesta e-mailom na adresu tvojemiesto@levandee.sk. „Ide jednoducho o to, byť čo najbližšie fanúšikom a pozrieť sa na miesta, ktoré majú radi. Hľadáme predsa miesto, kde sme si všetci rovní,“ dodáva spevák a gitarista, Michaelo de Franca.

Kampaň potrvá do 15. mája, kedy je naplánované natáčanie videoklipu práve na miestach, ktoré opíšu samotní fanušíkovia. Spoločne s nimi tak kapela vytvorí unikátny pohľad na miesta, ktoré ľudia milujú. Za vybranými lokalitami trio vycestuje v priebehu mája a na nový videoklip sa môžete tešiť už začiatkom leta.

, Skupina Levandeé hľadá ľudí do svojho nového videoklipu

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Adam Ďurica, Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica prichádza s novinkou DROBNOSTI a ohlasuje termíny výročných koncertov

Adam Ďurica vydáva svoju novinku DROBNOSTI. Novinka je nielen predzvesťou pripravovaného nového albumu, vyhlásením výnimočných …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *