utorok - 16. apríla, 2024
, Úspešné turné Richarda Müllera a Adely Vinczeovej „ONA a ON TOUR“ pokračuje! Prídu aj k nám!

Úspešné turné Richarda Müllera a Adely Vinczeovej „ONA a ON TOUR“ pokračuje! Prídu aj k nám!

Richard Müller bol milo prekvapený spontánnosťou Adely a tým, že na každom koncerte dokáže vymyslieť iné, niekedy vážne, inokedy vtipné, otázky. Najlepšej slovenskej moderátorke sa podarilo predstaviť hudobnú legendu v novom, netradičnom svetle. Pre veľký úspech sa obaja rozhodli potešiť fanúšikov a s projektom pokračujú aj tento rok. Zastavia sa aj v Martine a v Ružomberku.

„ONA a ON TOUR“ Adely Vinczeovej a Richarda Müllera malo vlani úspech! Spojiť talkshow s krásnym koncertom bol výborný nápad, ktorý ocenili diváci v Česku aj na Slovensku. V rámci jedného večera sa ľudia smiali aj dojímali a každé jedno vystúpenie obľúbenej dvojice ocenili obrovským aplauzom.

„Čakal som od toho veľa, veď ide o Adelu Vinczeovú, no i tak som bol prekvapený. Bolo to ešte lepšie ako som čakal. Každý koncert mi kládla iné otázky. My sme sa na toto turné nejako zvlášť spolu nepripravovali. Nechal som jej úplnú slobodu v tom, čo sa ma bude pýtať. A bolo to fantastické. Jej otázky boli chvíľami insitné a chvíľami vážne. Podľa reakcií publika a podľa toho, čo nám ľudia písali na sociálnych sieťach, sa im to páčilo. Ja osobne som bol nadšený a už sa veľmi teším na ďalšie koncerty,“ vraví Richard Müller.

https://www.facebook.com/richardmullerpage/videos/10159973575385224/

 

Turné teda bude pokračovať aj na tento rok. Jeho hudobná časť sa nemení – Richard zaspieva novinky z albumu 55 a potom aj najväčšie hity svojej kariéry. Rozhovory Adely s Richardom však budú celkom iné ako čokoľvek, čo doteraz zaznelo.

„Vlani som sa toho najskôr veľmi bála, pretože robiť rozhovor s jedným človekom 32 krát tak, aby to nebolo rovnaké a aby tam prúdila energia, to som nikdy neskúšala. Myslím si, že sa to ani nedá urobiť s hocikým. S Richardom to ale ide, pretože jemu dáš zrazu tému nákup v potravinách, alebo cesta vlakom, prípadne čo si dostal pod stromček, a zrazu sa to rozvetví, je to veľmi vtipné a šťavnaté. Bolo to super, ale je pravda, že ideme do druhej časti a nemôžeme to podceniť. Musíme to niečím ozvláštniť, pretože možno prídu ľudia znova na to isté. Takže máme v pláne tomu trošku pridať na nejakých nových momentoch,“ prezradila Adela Viczeová.

Richard Müller a Adela Vinczeová v rámci jarnej časti turné pôjdu opäť do Česka aj na Slovensko. Vstupenky sú k dispozícii v sieti www.predpredaj.sk, www.predprodej.cz a v miestnych pokladniach.

A všetci, ktorí máte záujem o tento jedinečný zážitok, zostaňte v strehu! Rádio Rebeca chystá súťaž o lístky na koncerty v Martine a v Ružomberku, preto sledujte náš facebook a počúvajte nás!😉

ONA A ON TOUR:

12.04.2018 Prievidza – Športová hala
13.04.2018 Martin – kino Strojár
16.04. 2018 Piešťany – Dom umenia
17.04.2018 Bratislava – Istropolis
10.05.2018 Praha – Hybernia
11.05.2018 České Budejovice – DK Metropol
18.05.2018 Tatranská Lomnica – Teniscentrum
19.05.2018 Štrbské Pleso – Kempinski
21.05.2018 Michalovce – Chemkostav Aréna
22.05.2018 Bardejov – kino Žriedlo
23.05.2018 Ružomberok – Dom kultúry A. Hlinku
12.06.2018 Považská Bystrica – Športová hala
13.06.2018 Levice – Športová hala

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Modré hory akustik, Barmuseum: Modré hory akustik

Barmuseum: Modré hory akustik

Projekt festHUDOBNE pokračuje a druhou skupinou, ktorú si pre vás pripravili v Barmuseu, sú nezameniteľný …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *