sobota - 18. mája, 2024
, Veci, ktoré sa nedali ovplyvniť: Návrat k sobotnému zápasu Martin-Humenné

Veci, ktoré sa nedali ovplyvniť: Návrat k sobotnému zápasu Martin-Humenné

Aj pár dní po záverečnom hvizde sa v uliciach Martina stále skloňuje sobotný zápas druhej hokejovej ligy, v ktorom domáce MHK podľahlo favorizovanému Humennému 3:4.

Martinčania dokázali takmer zvrátiť zle sa vyvíjajúce stretnutie, v ktorom prehrávali už 0:3. “Myslím si, že zápas s Humenným bol na pomery druhej ligy výborný a určite dramatický. Veď z 0:3 sa nám podarilo vyrovnať na 3:3,“ povedal nám skúsený útočník Matúš Hanes.

Faktom je, že sa jednalo o skutočne zaujímavý zápas, veď na tribúnach ho sledovali približne 2.600 divákov, čo je viac, ako na niektorých štadiónoch v najvyššej súťaži. “Neskôr sa síce stali veci, ktoré sme nedokázali ovplyvniť, ale aj taký je hokej,“ zhodnotil nervozitu, ktorá vznikla po viacerých verdiktoch rozhodcov Hanes.

Najväčšou zbraňou Martina sú v tejto sezóne diváci. Veď MHK doma prehral v prebiehajúcom ročníku len raz, aj to práve teraz s Humenným. “Úplne TOP boli naši fantastickí diváci, ktorí vytvorili výbornú atmosféru. Ďakovačka po zápase ukázala, že stoja pri nás v dobrom aj zlom. Za to im patrí veľká vďaka,“ zakončil zakončovateľ s číslom 92.

Najbližšie Martinčania odohrajú domáci zápas až deviateho decembra, pričom pôjde o posledné mužské hokejové stretnutie v Turci v roku 2017. Klubové vedenie sa rozhodlo obdarovať dvoch priaznivcov vstupenkami na toto stretnutie a zverejnilo na facebookovej stránke MHK súťaž. Pre fanúšikov je vraj pripravené ešte jedno prekvapenie, verejnosti doposiaľ neznáme.

Text: Jakub Vaverka | Foto: Roman Miľan

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

Úspešne dobojované! Sobotné stretnutie MHK Martin s Osmos Bratislava sledovalo podľa oficiálneho záznamu na štadióne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *