utorok - 21. mája, 2024
Drozdo & Demex, VIDEO: Drozďo & Demex a ich letná latino pecka

VIDEO: Drozďo & Demex a ich letná latino pecka

Hit minulého roka „Invisible“ vystrieda tanečná pecka s nádychom vášnivého latina. Ani tento rok nezabudli martinskí producenti Drozďo & Demex na svojich priaznivcov a spolu s kubánskym latino spevákom Eusebiom vypúšťajú ako predzvesť horúceho leta 2018 do sveta svoj namakaný song „Buena Onda“ so sexi videoklipom.

Tentokrát dostanete poriadnu dávku hudobnej extázy!

Slovenskí poslucháči môžu zažiť niečo nové, priam nečakané od Dj-ov Drozďa & Demexa. Samotní producenti z Martina sľubujú hudobný skvost z ich produkcie na doteraz nepoznanej úrovni – od nabitého songu v latino duchu až po videoklip v pikantnom šate.

Drozdo & Demex, VIDEO: Drozďo & Demex a ich letná latino pecka

Základ skladby vznikol z produkcie Drozďa & Demexa. Aby pieseň dostala pravú atmosféru exotiky, prizvali si na spoluprácu Eusebia, najlepšieho latino speváka žijúceho na Slovensku, ktorý song okorenil riadnou dávkou kubánskej energie.

Exotická skladba si zaslúži pikantnejší vizuálny zážitok

Klip ku skladbe je veľmi odlišný od predchádzajúcich. Namiesto plynulej dejovej línie sa pripravte na mix záberov z troch rôznych miest. Prípravy na jeho nakrúcanie trvali vyše dvoch týždňov, pričom samotné natáčanie prebiehalo počas celých dvoch dní. O kompletný vizuálny výsledok sa aj tento raz postarala spoločnosť Digital Flow z Košíc, ktorá stojí aj za ďalšími videoklipmi producentov Drozďa & Demexa. Tvorcovia celého projektu tvrdia, že ide doposiaľ o ich najlepšie audiovizuálne dielo. Samotný klip je rozdelený do troch pasáži. Zábery nakrúcané na žilinskom Mariánskom námestí s historickými a farebnými budovami budú patriť práve dvojici Drozďo & Demex. Kráľom štrkovísk neďaleko obce Lipovec (okres Martin), pripomínajúce Ibizu, sa stane Eusebio. A klip doplnia spoločné nočné zábery z eXtreme Parku v Žiline.

GOLDEN ENTERTAINMENT, s.r.o.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Angelus Fest, Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Benefičný Angelus Fest predstavil nové miesto konania a kompletnú zostavu kapiel 4. ročníka

Prvý jún nebude len sviatkom všetkých detí, ale aj fanúšikov metalu a rocku v Banskej …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *