sobota - 20. júla, 2024
, Vychutnať si živé koncerty v Barmuseu môžete opäť z pohodlia svojej obývačky

Vychutnať si živé koncerty v Barmuseu môžete opäť z pohodlia svojej obývačky

Kultúrne centrum Museum v Martine prináša všetkým fanúšikom muziky živé prenosy z koncertov, ktoré si môžu vychutnať v papučiach z pohodlia domova. Sledovať sa dajú cez počítače, tablety, smartfóny či dokonca televízory – stačí len pripojenie na internet.

Barmuseum disponuje profesionálnou technikou a personálom, ktorý vás doslova vytiahne na pódium. Kamera s réžiou zachytia každý detail a zvukárovi neunikne jediný tón. Svedčia o tom doterajšie projekty, na ktorých pracovali (Facebook, YouTube).

Do projektu sa môžu zapojiť aj hudobní interpreti, ktorí nemajú priestor a potrebné technické vybavenie na vysielanie. Ak chcú oprášiť svoj hudobný repertoár v profesionálnych podmienkach a potešiť nielen verných fanúšikov, stačí kontaktovať Barmuseum.

Kultúrne centrum Museum je kultúrno-umeleckým a umelecko-komunitným centrom mesta Martin. Návštevníkom je známe aj pod názvom Barmuseum či Musko. Ide o jediný umelecky, tvorivo a organizačne nezávislý priestor v meste, ktorý už od roku 2004 prináša najkvalitnejšie slovenské a medzinárodné umenie (hudobné, divadelné, literárne, filmové), ako aj možnosti neformálneho vzdelávania umením, otvorené diskusie na aktuálne spoločenské témy či besedy o súčasnom umení.

Kompletný program podujatí ako aj kontaktné informácie možno nájsť na stránke www.barmuseum.eu.

, Vychutnať si živé koncerty v Barmuseu môžete opäť z pohodlia svojej obývačky

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Vertikal Martinky, Vertikal Martinky: Prvý ročník behu výsekom na Martinské hole

Vertikal Martinky: Prvý ročník behu výsekom na Martinské hole

V nedeľu 7. júla 2024 čaká nadšencov behu do vrchu skutočná výzva – beh výsekom zo …