štvrtok - 25. júla, 2024
Turiec Fest, Za kvalitným hudobným festivalom nemusíte cestovať ďaleko. Blíži sa Turiec Fest 2017

Za kvalitným hudobným festivalom nemusíte cestovať ďaleko. Blíži sa Turiec Fest 2017

3. ročník letného festivalu s názvom Turiec Fest sa bude konať po prvýkrát v priestoroch martinského amfiteátra. So zmenou miesta prichádza aj veľa noviniek, ktoré spravia toto podujatie jedinečným.Viac o všetkých novinkách sa dočítate v nasledujúcom článku.

Podujatie otvorí svoje brány už budúcu sobotu 24.6.2017 o 13:00. Hneď pri vstupe do areálu martinského amfika bude pre návštevníkov pripravená atraktívna funzóna, kde si budete môcť oddýchnuť, alebo zašportovať so svojimi priateľmi. Naši partneri pre Vás pripravili veľké relax zóny so slnečníkmi a tulivakmi, ktoré budú mať výborný výhľad na pódium.

Čo všetko prinesie tohtoročný Turiec Fest?

Pre prvých 50 návštevníkov Turiec Festu 2017 budú na bráne prichystané darčeky od našich partnerov a počas celého podujatia bude prebiehať veľké množstvo súťaží o hodnotné ceny. Novinkou na Slovensku bude spojenie hudobného festivalu a elektronických športov, kde si návštevníci budú môcť zahrať hry na nadupaných notebookoch proti tímu Eronic E-Sports. Pre ostatných návštevníkov bude prichystané tradičné lezenie po pivových prepravkách do výšky, badminton, frisbee, slackline, ale aj fotokútik s rôznymi tématickými rekvizitami. V prípade priaznivého počasia bude do priestorov amfiteátra realizovaná ukážka parašutistického zoskoku a mnoho ďalšieho, ktoré určite poteší malých, ale aj veľkých návštevníkov.

Organizátori nezabudli ani na občerstvenie

O vaše hrdlá sa postarajú 3 výčapné stanoviská, ktoré budú ponúkať 2 druhy čapovaného piva. V gastro zóne bude na výber z 5 rôznych stánkarov so širokým sortimentom jedál a pochutín. Počas víkendu sa na pódiu predstaví 12 slovenských kapiel a jedna česká legenda, ktorá hlása jedno z posledných vystúpení v takomto zložení, ARAKAIN & LUCIE BÍLÁ.

Nenechajte si ujsť toto výnimočné kultúrne podujatie, ktoré sa po prvýkrát predstaví v našom meste. Ukážme Slovensku, že Martin je mestom kultúry. Lístky na podujatie si môžete zakúpiť v sieti Ticketportál, alebo na webovej stránke organizátora www.predpredaj.turiecfest.sk.

Turiec Fest, Za kvalitným hudobným festivalom nemusíte cestovať ďaleko. Blíži sa Turiec Fest 2017

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

uc sa v muzeu, Uč sa v múzeu! Objavujte tradičné remeslá počas prázdnin

Uč sa v múzeu! Objavujte tradičné remeslá počas prázdnin

Na nové vedomosti nemusíte čakať, kým sa začne škola. Letné prázdniny a začiatok školského roka môžete …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *