sobota - 22. júna, 2024
, Ženská krása a tajné zbrane… Buranowski predstavuje novinku s videoklipom Žena

Ženská krása a tajné zbrane… Buranowski predstavuje novinku s videoklipom Žena

Mladý spevák so zlatom v hrdle prichádza s novým singlom Žena. Tentokrát mu bola inšpiráciou ženská krása a tajné ženské zbrane. K romantickej piesni nakrútil aj videoklip.

Nápad prišiel po súťaži krásy

Väčšina mužov sa domnieva, že sú voči ženským zbraniam imúnni, ale nie je tomu tak. Vie o tom svoje aj rodený Košičan BuranoWski, ktorý o tom dokonca zložil pieseň. Tento rok totiž vystupoval s piesňou Lúč na finálovom večeri Miss Slovensko 2018, kde sa to kráskami iba tak hemžilo. A to nie len medzi finalistkami. Bol to pre neho taký silný zážitok, že o ženskej kráse ešte v ten večer zložil pieseň. „Pesničku Žena som zložil po mojom vystúpení na Miss Slovensko 2018. Jednoducho som z toľkej krásy musel niečo urobiť, tak som chytil gitaru a zložil pieseň.“ opísal svoj silný zážitok BuranoWski.

Tomáš patrí medzi hudobníkov, ktorí si nie len skladajú hudbu, ale dokonca si aj sami píšu texty. Inak tomu nebolo ani pri novinke Žena. O konečný aranžmán sa postarali chalani s Littlebeat Studio, s ktorými BuranoWski spolupracoval prvýkrát. „Chalani sú veľkí profesionáli, majú napočúvanú svetovú tvorbu a ich produkcia je na slovenské pomery veľmi dôsledná a detailná. Verím, že aj mojim fanúšikom sa bude páčiť to, čo sme spolu vytvorili,“ opisuje spevák svoje nadšenie zo spolupráce.

Zapadla do scenára

Videoklip sa nakrúcal v Košiciach. V hlavnej roli sa okrem Tomáša predstavila rozhlasová moderátorka  Michaela Kertészová.  Jej krása, prirodzený zjav a bláznivá povaha presne zapadli do scenára. Úlohy režiséra a kameramana sa zhostil talentovaný Laco Rychtárik, ktorý pre BuranoWskeho nakrútil aj klip k pesničke Lúč.

Klip sme nakrúcali v jednom nádhernom košickom hoteli. Prostredie bolo naozaj nádherné. Musím tam niekedy vziať aj svoju manželku,“ vyjadril sa na adresu hotela BuranoWski. Slovenskí muži môžu byť právom hrdí na to, že žijú na Slovensku, o ktorom sa na celom svete právom traduje, že naše ženy sú tie najkrajšie. A nie len výzorom. Krása je totiž pominuteľná.

Zdroj: Ľuba Svatá, Universal Music

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

BuranoWski, BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

BuranoWski prichádza s jednoduchým posolstvom – Ži

Tomáš Buranovský a.k.a BuranoWski sa hlási s novou skladbou Ži. „ Často krát sa v …