sobota - 20. apríla, 2024
, Zmena na čele tretej ligy, liptovské derby bez víťaza, kysucké tímy do bojov nezasiahli

III. liga SsFZ – 13. Kolo

TJ LIPTOVSKÁ ŠTIAVNICA – ŠKM LIPTOVSKÝ HRÁDOK 1:1 (0:0)
Góly: 78.  Šalagovič – 72. Lovás

Liptovská Štiavnica: Kohár – Ťapaj, Gejdoš, Svetlák, Bartoš, Mihálik, Hoferica, Gejdoš (88. Švárny), Šalagovič (80. Šípka), Dudko, Vávro.

Liptovský Hrádok: Valíček – Vasilko(55.  Frian), Janigloš , Stašík, Moravčík, Sajták, Lehotský ( 82. Caltík),Lačarak, Orolín, Lovás, Stanislav.
Rozhodoval: Foltán

Divákov: 100
Derby stretnutie sa hralo na veľmi ťažkom teréne . V prvom polčase boli aktívnejší hostia, keď v 8.min obrovskú šancu zahodil Orolín. V 20.min pohrozili domáci ale ďalekonosná strela skončila na brvne. V 28.min akcia Orolína a Stanislav nedotiahol. V 32.min Orolín sám ale vyznamenal sa brankár hostí. Dielo skazy dokonal Orolín v 42.min, keď obišiel obranu domácich, ale jeho strelu zastavila tyč.
Druhý polčas začali domáci aktívne a boli lepším mužstvom. Ich šance v 54, 63,67. minúte ale obrana hostí a brankár uhasili. V 72.min prišla krásna akcia hostí center z pravej strany a nádherná hlavička Lovása 0-1. Po góle sa ale hostia nekoncentrovali a domáci už v 78.min vyrovnali 1-1. Zápas nakoniec mohli hostia vyhrať, ale v 85.min Orolín sám pred brankárom zaváhal. Stretnutie nakoniec skončilo spravodlivou remízou. (SKM Liptovský Hrádok)

KALINOVO – FOMAT MARTIN 2:1 (0:1)

Góly: 53. Pešić, 58. Karman – 2. Boďa.

FOMAT Martin: Ihnašin – Líška (81. Frkáň), Lacko, Jesenský, Boďa, Sapieta, Vajagiý, Repáň (66. Melich), Tomka, Cíger (66. Kračmer), Ďungel.

Kvôli nepriaznivému počasiu sa zápasy presúvajú na iný termín.

KRÁSNO NAD KYSUCOU – NOVÁ BAŇA

– PRELOŽENÉ NA 1.10. O 14:00

ORAVSKÉ VESELÉ – ČADCA

– PRELOŽENÉ

Ostatné výsledky 13. kola:

Lučenec  – Námestovo 2:0 (0:0), Fiľakovo – Rimavská Sobota 2:5 (0:4), Žarnovica – Detva 6:0 (2:0), Banská Bystrica – Teplička nad Váhom 0:0.

Sobota 4.11. o 13:30

FOMAT Martin – FK Čadca, Námestovo – Krásno nad Kysucou, Teplička nad Váhom – Liptovský Hrádok, Rimavská Sobota – Oravské Veselé, Detva – Fiľakovo.

Nedeľa 5.11. o 13:30

Nová Baňa – Žarnovica, Liptovská Štiavnica – Lučenec, Kalinovo – Banská Bystrica.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

Úspešne dobojované! Sobotné stretnutie MHK Martin s Osmos Bratislava sledovalo podľa oficiálneho záznamu na štadióne …