streda - 20. február, 2019
Home / Hudba / Bezhlavo ti verím, spieva Robo Opatovský v novom singli. V klipe si zahral herec hollywoodskych filmov

Bezhlavo ti verím, spieva Robo Opatovský v novom singli. V klipe si zahral herec hollywoodskych filmov

Robo Opatovský predstavuje ďalší krásny singel z nového albumu. Pieseň „Bezhlavo ti verím“ je o láske, nevere a sklamaní, no Robo o nich spieva s humorom a energiou. Text mu napísal vynikajúci Vlado Krausz, hudbu zložil sám Robo Opatovský.

Unikátom je, že ju spolu s ďalšími hudobníkmi nahral v pražskom štúdiu na jeden ťah, bez strihu, čo piesni dodáva nezameniteľný sound. K singlu stihol Robo nakrútiť aj videoklip. Vznikal v uliciach Budapešti a Bratislavy. Spolupracoval na ňom s Makom Hindym, ktorý má za sebou účinkovanie vo viacerých hollywoodskych filmoch, ako Smrtonosná pasca či Let Fénixa, a nepohrdol ani úlohou v tomto klipe. Novinku Robo Opatovský zaspieva aj na aktuálnom turné, ktoré štartuje už o pár dní.  Robo Opatovský má ďalšiu novinku, ktorou ospevuje lásku. Tentoraz je však aj o nevere a sklamaní, no i tak to nie je smutná pieseň. Otextoval ju vynikajúci Vlado Krausz, hudbu zložil sám Robo.

Je to jeden z mojich obľúbených songov, ktorý má pre mňa dobrú energiu, náboj a vtip. Na unplugged album som napísal niekoľko nových skladieb. „Bezhlavo ti verím“ je už druhý singel po skladbe „Keď muž miluje ženu“. Spolupracoval som na ňom s vynikajúcimi muzikantmi. Produkoval ho gitarista Andrej Urminský, vibrafon – perkusie nahral Štefan Bugala a na trúbke hrá jeden z najlepších trubkárov na Slovensku Ondrej Juraši. Je to vlastne celá kapela, s ktorou idem na jarné turné „ROBO OPATOVSKÝ UNPLUGGED“ Pieseň sme nahrali v pražskom štúdiu naraz, bez strihu. Práve preto má energiu a ťah. V podstate tak ako sme ju nahrali ju hráme aj naživo,“ vraví Robo Opatovský. K piesni stihol Robo nakrútiť aj zaujímavý videoklip Opäť na ňom spolupracoval s osvedčeným a talentovaným kameramanom Samom Hindym. Nakrúcali v Budapešti a v Bratislave.

„V klipe je všetko, o čom spievam v pesničke, teda láska, zamilovanie, sklamanie, nevera… Ja v ňom hrám muža, ktorý toto všetko prežíva. Tancoval som v metre plnom cestujúcich, robil som veci, ktoré robia zamilovaní ľudia, teda také malé bláznovstvá,“ dodáva Robo Opatovský.  Videoklip má zaujímavý dej a najmä záverečnú pointu. Robo má z neho veľkú radosť, no najviac sa teší na to, ako novinku zaspieva fanúšikom naživo počas svojho blížiaceho sa turné. „Verím, že klip osloví a že zaujme jeho príbeh, v ktorom prežívam románik s krásnou a záhadnou ženou. Hrá  v ňom aj Mako Hindy, ktorý hviezdil v niekoľkých hollywoodskych filmoch, ako Smrtonosná pasca či Let Fénixa. Klip vyvrcholí možno trochu nečakane, ale láska nám prináša aj nevypočítateľné zážitky. Veď to poznáte,“ uzatvára Robo Opatovský.

Eva Sládková, Propraganda House

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk alebo nám zatelefonujte na číslo +421 948 961 116

Môže vás zaujímať

Už ste si vypočuli? Pripomíname štúdiový novinku od kapely Hrdza

Po deviatich rokoch vydala prešovská kapela Hrdza ďalší štúdiový album, Neskrotený. Album predstavuje štrnásť noviniek, ktoré sú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *