sobota - 2. decembra, 2023

Ďakujeme za 5 rokov s vami! Pokračujeme…

Rádio Rebeca oslavuje v tomto období už 5 narodeniny. Začiatkom októbra 2013 sme si spoločne s ďalšími moderátormi prvýkrát sadli za mikrofón a prihovorili sa našim poslucháčom. Boli sme nervózni, triasol sa nám hlas no zároveň sme pociťovali veľké vzrušenie. Pre väčšinu z nás to bola premiéra za rozhlasovým mikrofónom vôbec. Nevedeli sme, čo môžeme očakávať, ani či sa nám podarí dosiahnuť stanovený cieľ. Po 5- tich rokoch s vami môžeme skonštatovať, že cieľ sa splnil.

Každý deň vám ponúkame informácie z nášho regiónu prostredníctvom nášho spravodajstva. Informujeme o ponuke našich inštitúcií, o dianí v samosprávach. Súčasťou našej programovej štruktúry sú zaujímavé rozhovory, relácie, súťaže. To všetko by samozrejme nebolo možné bez skvelého personálneho osadenstva, od technikov, ktorí zabezpečujú vysielanie, produkčného, hudobného dramaturga, až po moderátorov, bez ktorých by vysielanie nemalo „šťavu“.  Tým všetkým patrí veľká VĎAKA.

Počas piatich rokoch sme sa rozrástli. Počuť nás aktuálne môžete na 4 frekvenciách, v Martine, Žiline, Ružomberku a Dolnom Kubíne. Ideme však ďalej. Stále si kladieme nové ciele a výzvy. Pripravujeme pre vás nové rubriky, nové relácie, a aj naďalej pracujeme na skvalitnení našej hudobnej ponuky. Robíme to pre vás, našich poslucháčov, a na tom sa nikdy nič nezmení. Sme tu pre vás aj naďalej. Všetko najlepšie, milá Rebeca!

Mgr. Eva Lacová, riaditeľka Rádia Rebeca.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

MHA Martin, Tri zápasy tri výhry. Hokejisti Martina si poradili s kvalitným súperom zo Senice

Tri zápasy tri výhry. Hokejisti Martina si poradili s kvalitným súperom zo Senice

V zápase tretieho kola 2. hokejovej ligy Martin hostil tím Senice vyskladaný z hráčov, ktorí …