pondelok - 27. mája, 2024
, Hokejistov Martina čaká zápas mesiaca a šláger druhej ligy s prvým Humenným

Hokejistov Martina čaká zápas mesiaca a šláger druhej ligy s prvým Humenným

Už v sobotu nastúpia hokejisti Martina na náročný zápas druhej ligy proti MHK Humenné. Práve s týmto súperom v rámci tretieho kola prehrali vonku 3:6, a teda klubu z východu Slovenska majú čo oplácať.

V drese MHK by sa mali objaviť aj nové posily, slovenský útočník Kristián Ferleťák, ktorý je kmeňovým hráčom Banskej Bystrice a taktiež iba 21-ročný ruský zakončovateľ Georgy Vilchinskiy, ktorý je v našich končinách pomerne neznámy.  Pochádza z moskovskej oblasti a je hráčom CSK VVS Samara. Martinčanom by malo pomôcť plné hľadisko, klub burcuje divákov už niekoľko týždňov, pričom záujem o lístky je pomerne vysoký. Sobota by mala priniesť v Martine malý hokejový sviatok.

Prezidenta MHK Martin Vladimír Polakovič k zápasu povedal:

“Druhá liga vôbec nie je prechádzka ružovou záhradou, má svoju kvalitu. Na postup do 1. ligy pomýšľajú minimálne 4 tímy. Pomaly sa blíži Play-off a zápas s Humenným nám nastaví zrkadlo. Cítime, že aj diváci sa aktivizujú. Cítia, že už sa niečo deje a chystajú sa prísť vo väčšom počte povzbudiť martinských hráčov. Preto bude severná pokladňa otvorená už od 14,00 hod., aby si mohli zakúpiť vstupenky s predstihom a vyhnúť sa tak očakávanému náporu pred začiatkom stretnutia.”

Pre rádio Rebeca zhodnotil posledný zápas a na sobotu pozýva všetkých priaznivcov dobrého hokeja martinský obranca Michal Solar

text: Jakub Vaverka/foto: Domi Haršáni

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

MHK Martin opäť bližšie k prvej lige! Bratislavu zdolali s čistým štítom

Úspešne dobojované! Sobotné stretnutie MHK Martin s Osmos Bratislava sledovalo podľa oficiálneho záznamu na štadióne …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *