sobota - 18. mája, 2024
, Mesto Ružomberok ocenilo pedagógov škôl a školských zariadení
Foto: Mesto Ružomberok

Mesto Ružomberok ocenilo pedagógov škôl a školských zariadení

Predstavitelia Mesta Ružomberok pri príležitosti Dňa učiteľov ocenili pedagógov za vynikajúce výsledky v oblasti výchovno-vzdelávacieho procesu. Stalo sa tak v pondelok 28. marca vo veľkej zasadacej miestnosti Mestského úradu.

Cenu primátora za mimoriadnu pedagogickú efektivitu si z rúk primátora Igora Čombora, viceprimátora Michala Lazára a vedúcej oddelenia školstva a športu Janky Lokajovej prevzala Mgr. Katarína Novotná z Materskej školy Klačno a Janka Žuffová z Materskej školy Bystrická cesta.

Predstavitelia Mesta Ružomberok odovzdali Pamätný list pri príležitosti sviatku Dňa učiteľov prevzali Kvetoslava Veselovská z Materskej školy Biely Potok, Mgr. Božena Juriňáková z Materskej školy Antona Bernoláka, Janka Volemanová z Materskej školy Černová, Bc. Mária Madzurová z Materskej školy Štefana Moyzesa, Zdenka Remeňová z Materskej školy Riadok, PaedDr. Zuzana Fileková zo Záklasnej školy Bystrická cesta, Mgr. Vladimíra Filippová zo Základnej školy Klačno, Mgr. Lenka Macáková zo Základnej školy Zarevúca a Marek Kizak zo Základnej umeleckej školy Ľ. Fullu. Mesto Ružomberok má vo svojej zriaďovateľskej pôsobnosti 6 základných škôl, 10 materských škôl, jednu základnú umeleckú školu a jedno centrum voľného času. V školách a v centre so zriaďovateľskou pôsobnosťou mesta pracuje dokopy 313 pedagógov.

Zdroj: Mesto Ružomberok

Autor: Stanislava Lucká

Redaktorka spravodajstva. Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte nás na: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

Centrum národnej kultúry, Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Centrum národnej kultúry jubiluje. V Martine sa budú oslavovať tri výročia!

Pridajte sa k oslavám Dní mesta Martin 2024! Od 14. do 16. júna sa v …