streda - 24. apríla, 2024
, Olympijská víťazka Martina Sáblíková v Žiline

Olympijská víťazka Martina Sáblíková v Žiline

Spoločné majstrovstvá Slovenskej a Českej republiky v cestnej cyklistike sa vo štvrtok 25. júna odštartovali časovkami junioriek, juniorov a žien. Na štart sa postavila aj olympijská víťazka v rýchlokorčuľovaní Martina Sáblíková z Českej republiky.

„Po odovzdaní cien najúspešnejším cyklistom v jednotlivých kategóriách som sa dnes zoznámil s českou trojnásobnou olympijskou víťazkou z ľadových oválov Martinou Sáblíkovou, ktorá získala v Žiline už svoj jedenásty cyklistický titul,“ povedal prvý zástupca primátora mesta Žilina Patrik Groma, ktorý poďakoval organizátorom za výborné zvládnutie organizovania medzinárodných pretekov a pretekárom poprial veľa úspechov na tratiach.

Obyvatelia a účastníci cestnej premávky musia počítať s bezpečnostnými a dopravnými opatreniami, za ktoré sa organizátori pretekov ospravedlňujú a vopred ďakujú za pochopenie. V piatok 26. júna v čase od 9:45 do 13:30 hod. bude uzavretá alebo obmedzená premávka na cestách v obciach Mojš, Varín, Rosina, Višňové, Turie a taktiež prístup na Rosinky a do Trnového.  Rovnako bude obmedzená premávka dňa 27. júna v čase od 8:45 hod. do 17:30 hod. na sídlisku Hájik a v obciach Hôrky, Bitarová, Ovčiarsko a Strážov. V nedeľu 28. júna sa dopravné obmedzenia týkajú v čase od 11:30 do 17:30 hod. sídliska Hájik, obce Hôrky, Bitarová, Ovčiarsko, Strážov (a priľahlé obce). Všetky obchádzky a organizácia dopravy budú vyznačené riadnym dopravným značením.

Výsledky a viac informácií nájdete na stránke Slovenského zväzu cyklistiky msrcrzilina2015.eu.

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení matičiarov padlých v boji proti nacizmu v druhej svetovej vojne

Matica slovenská ocení osobnosti slovenského kultúrneho života in memoriam, ktoré sa v druhej svetovej vojne …

One comment

  1. Dear Les,congrats on another healthy, beautiful kid! We are so happy and excited for you. Can’t wait to see more pictures and hear stories about how all the kids are taking to him.Much love,the Jacobsons

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *