štvrtok - 22. februára, 2024
, Rádio Rebeca získalo licenciu

Rádio Rebeca získalo licenciu

Rádio Rebeca získalo licenciu. V stredu 12. júna popoludní o tom informoval predseda Rady pre vysielanie a retransmisiu pán Miloš Mistrík. Rádio Rebeca bude v Martrine vysielať na frekvencii 99,6 MHz.

Autor: Michal Nemček

Foto: Rebeca

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, Rock Beat

Rock Beat

Relácia Rock Beat s Mariannou White vám prináša to najnovšie i najlepšie zo súčasnej alternatívnej …

10 komentárov

 1. Plánujete prosím do budúcna rozširovanie pokrytia alebo budete vysielať len v Martine a okolí? vďaka za skorú odpoveď.

 2. kedy zacnete v setembri visielat dakujem za odpoveť

 3. Bol som Váš verný poslucháč, keď ste vysielali a budem ním aj naďalej, ale už by ste mohli upresniť dátum, kedy začnete vysielať. Na to že je už 22-druhého augusta, tak si myslím že by ste to už mali vedieť? Držím palce.

  • Odpovedám si sám. Asi nie je záujem komunikovať s „poslucháčmi“, alebo nikto nechodí do roboty??? Neviem čo si mám myslieť?!

   • Ospravedlňujeme sa. Práce máme priam nad hlavu, aby sme rádio uviedli do plnej prevádzky. Pracujeme každým dňom i cez sviatky, aby sme splnili nami stanovený plán. Hoci do začiatku vysielania zostáva už len niekoľko týždňov, s konkrétnym dátumom majte ešte prosím chvíľku strpenia. Akonáhle nadíde pravá chvíľa, dátum i podrobné informácie zverejníme tak, aby boli sprostredkované každému. Ďakujeme.

 4. Tak vidím, že nie som sám kto sa nevie dočkať. Držím palce všetkým pripravujúcim aby to dopadlo dobre!
  J Bučo

 5. Som rád, že ste tu opäť a predpokladám Váš skorý príjem aj cez fm v okolí Žiliny. Boli to pekné časy, keď sme si Vás naladili aj v Trenčíne, počas štúdia na SOU-železničnom. Prajem Vám veľa spokojných navrátivšich poslucháčov a skoré zvyšovanie pokrytia prostredníctvom vlastnej siete vysielačov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *