pondelok - 22. apríla, 2024
, Rodinný deň v KIA

Rodinný deň v KIA

Teplička nad Váhom – Spoločnosť Kia Motors Slovakia otvorila v sobotu 22. júna areál pre svojich zamestnancov a ich rodinných príslušníkov. Zhruba 15 000 návštevníkov z celého Žilinského kraja sa prišli zabaviť na v poradí už 6. ročník podujatia, ktoré moderoval  Marián Čekovský.

Zamestnanci a ich rodinní príslušníci prišli do závodu automobilky Kia, aby sa príjemne zabavili a využili jedinečnú príležitosť uvidieť prostredie, v ktorom pracujú ich blízki. Návštevníci mohli zblízka pozrieť priestory zvarovne a pozorovať roboty pri práci, naprogramované tak, aby na vylisované panely kreslili rôzne vopred vybrané obrázky. Hudobné a tanečné vystúpenia, ako koncert skupiny Marián Čekovský band,  Moniky Bagárovej, skupiny Desmod, či tanečné vystúpenie skupiny Laciho Strika a jeho tanečnej skupiny zabávali návštevníkov každej vekovej kategórie.

Pre najmenších Kia pripravila množstvo atrakcií ako nafukovací hrad, Disneyland, maľovanie portrétov, živé divadlo, ukážku z tvorby remeselníkov, prehliadku živých plazov, kolotoče, disk golf, labyrint, skákacie topánky, junior moto-šou a množstvo ďalších. Deti neustále zabávali aj žongléri a šašovia. Okrem spomínaných atrakcií sa mohli zapojiť do speváckej súťaže Kia má talent a svoje pohybové zručnosti  otestovať v rámci tanečnej disciplíny Gangnam style. Návštevníci mali taktiež možnosť vychutnať si predstavenie klasickej hudby v podaní Štátneho komorného orchestra Žilina, prehliadku výsadkárov, či exhibíciu hasičského zboru.

Pre tých najodvážnejších Kia pripravila let balónom. Rodinný deň spoločnosti Kia Motors Slovakia je medzi zamestnancami a ich blízkymi z roka na rok populárnejší o čom svedčí i rastúci počet návštevníkov.

Autor: Katarína Mažáriová

Foto: KMS

Autor: Rádio Rebeca

Máte zaujímavý tip pre našu redakciu? Kontaktujte našich redaktorov prostredníctvom e-mailu: spravy@rebeca.sk

Môže vás zaujímať

, ZA: Mesto sa chystá vynoviť Mariánske námestie aj Horný val

ZA: Mesto sa chystá vynoviť Mariánske námestie aj Horný val

Žilinská radnica sa chystá vynoviť Mariánske námestie v historickom centre. Mesto tiež plánuje zrekonštruovať Kamennú …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *